Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz dokument, dokumentární pořad Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dokument, dokumentární pořad

soutěžní pořad anglicky, organizovat, pořádat anglicky, dokumentární film anglicky, pořádně anglicky, To bude v pořádku. anglicky, pořád anglicky, pořádný anglicky, uklidit, dát do pořádku anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dokument, dokumentární pořad ve větách.

Nedílnou součástí individuálního plánování a řízení kariéry jsou také dokumenty potřebné při hledání zaměstnání. Pro často psané typy dokumentů disponuje různými šablonami dopisy, faxy, zprávy, brožury, příručky atd. Editace Vytváření dokumentu prostřednictvím klávesnice a nástrojů textového editoru se nazývá editace. Mezi jednotlivými otevřenými dokumenty je možné se přepínat pomocí nabídky Hlavního menu OKNO Obr. Zrzavý poutník byl posedlý ideou, že bychom toho nešťastníka Kurtze měli aspoň pořádně pomstít. Nejčastěji byla uváděna volba profesního zaměření, dále pak pořádání seminářů a tréninků. Středisko organi zuje víkendové a prázdninové pobyty a pořádá řadu akcí pro širší veřejnost. Pokud zpracováváme vícestránkový dokument vyprávění z dovolené, odbornou práci, receptář apod. Pokud píšete hlavní text dokumentu patkovým písmem, pak jako druhý typ použijte písmo bezpatkové. Naučila se nestřílet z obou hlavní najednou, ale samým rozčilením nedokázala pořádně zamířit. Byl to dlouhý dokument, sepsaný ve francouzštině a obsahující šestadvacet samostatných článků. Analogicky postupujete tak dlouho, dokud nemáte všechny fotografie seřazeny v požadovaném pořadí. Dále se během roku v rámci oratoře pořádají výlety, prázdninové tábory a sportovní turnaje. Soubor můžete hledat tak, že projdete postupně všechny adresáře, kam ukládáte své dokumenty. Musíte stisknout tlačítko OK nebo klávesu Enter jinak se provedené úpravy v dokumentu neuloží. Příklady ikon nejčastějších typů formátů dokumentů vidíte na následujícím obrázku Obr. Avšak znáte inkoust a péra hotelů, kdež zřídka kdy obdržeti lze pořádné psací náčiní. Musel být pořádně rozčilený, když tu zapomněl dýmku, které si zřejmě neobyčejně cení. Mančinka plakala, ujišťujíc matku, že byl zajíček dobrý, a panímáma pořád se uplívala. Druhý den ráno, právě si věci k odeslání pořádám, slyším přede dvéřmi Jakubův hlas. Pořád ještě stojíme před velkými obtížemi, ale přece jen už to nejsou holé nemožnosti. Byl pořádný, velmi slušný chasník, pracovitý dělník, a proto se také každému zalíbil. Pro uložení a pojmenování dokumentu slouží posloupnost příkazů Hlavního menu SOUBOR Obr. Problém smířiti pořádek a svobodu jest na školách těchto rozluštěn krásným způsobem. Stromky v nejlepším pořádku, každý ulíčen, vyfintěn, jako chlapec o školní visitací. Nejvíc starostí mu působilo, že se ho všichni pořád ptali, proč vypadá tak ustaraně. Než přes to ještě pořád nedovedl tento Zemšťan potlačiti svého rozechvění zúplna. Pokrčené ruce měl pořád napůl sevřené, jak to mívají ve zvyku staří námořníci. Pořáde vzhůru oužlabinou, až přijedete ku potoku, kde se scházejí spády sedmera hor. Tyto odpovědi zůstaly nejčastější, i když v přehozeném pořadí, i v našem souboru.


Pro zajímavost:

v pořádku, dobrá anglicky,
zpravodajský pořad anglicky,
Dobrá., V pořádku. anglicky,
dát do pořádku synonyma,
pořádat piknik synonyma,
pořádek německy,
pořádně synonyma,