Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz doplnit o nejnovější informace, zmodernizovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu doplnit o nejnovější informace, zmodernizovat

informace synonyma, informace francouzsky, nejnovější synonyma, doplnit francouzsky, doplnit, přidat, připojit synonyma, zpráva, informace německy, informace německy, doplnit, připojit, dodat synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu doplnit o nejnovější informace, zmodernizovat ve větách.

Test umožňuje slovní shrnutí výsledků a doplnění dalšími získanými informacemi, pozorovanými jevy atd. Na konci každého tématu najdete doplňující informace a testy k ověření znalostí. Doplňující informace pro výuku žáků středních škol. Doplňující informace pro učitele. Doplňující informace Přílohy. Mluvnice Kursoricky opakují se nejdůležitější části mluvnice a zvláštnosti jazykové příležitostně se doplňují. Při vyhledávání informací v Obchodním rejstříku zadáváme vyhledávací kritéria do jednotlivých polí formuláře. Poskytují přehled základních informací o jedinci, ucházejícím se o získání pracovní pozice v organizaci. Všichni výrobci doplňují testy o antigenní složky HIV subtypů podle současné epidemiologické situace. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Než tedy stisknete povelové tlačítko v informačním okně, vždy si text informace pečlivě přečtěte. Předávání informací Poskytnutí informací, případně korekce klientových předchozích informací. Obdobné informace získá každý zaměstnanec od svého zaměstnavatele v místě dislokace pracoviště. Regulace je organizována jednotkami Policie ČR, které jsou později doplněny i vojenskými jednotkami. Hlavu vzhůru, Watsone, jsem přesvědčen, že se nám zakrátko dostane ještě dalších informací. Nutíme li mozek pracovat bez dostatečných informací, je to, jako když spustíme stroj naprázdno. Kraj provede předběžnou kontrolu a podle potřeby požádá zpracovatele o doplnění nebo opravu. Jako pracovní metody jsou téměř vždy používány rozhovory, doplňované dalšími technikami. Interiér doplňuje pár zašlých plakátů a police se zaprášenými láhvemi piva a limonádami. Holmes diskrétně dopomáhal Langdaleovi k informacím a ten mu to v případě potřeby oplácel. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Tato kapitola je ještě doplněna o ochranu počítačů před působením počítačových virů. Pro další informace, vzorový výstup a objednání můžete využít následující odkaz www. Rozšiřující informace pro učitele a výuku žáků středních škol jsou uvedeny kurzívou. Spustil jsem opět záclony, cítě, jak poslední dojmy mé doplňují jen dřívější dojmy. Zjistěte si informace o zkoušejícím, způsobu jeho zkoušení a typu otázek, které klade. Pokud moc, jste jimi přehlceni a výsledkem jsou pouhé informace bez schopnosti jim rozumět. Bude li dům restaurován a znovu zřízen, bude vyžadovati ženy, aby ho doplnila domácnost. Učitel zdůrazní nejdůležitější informace, které by si žáci měli trvale zapamatovat. Amgjal má dobré informace a říká, že budeme mít cestou potíže se sháněním potravin.


Pro zajímavost: