Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz dvojlůžkový pokoj ( s manželskou postelí ) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dvojlůžkový pokoj ( s manželskou postelí )

pokoj, místnost anglicky, dětský pokoj anglicky, jednolůžkový pokoj anglicky, ložnice, pokoj anglicky, obývací pokoj anglicky, v posteli anglicky, pokoj synonyma, čtvrtý, pokoj španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dvojlůžkový pokoj ( s manželskou postelí ) ve větách.

Obcházela kolem postele a nenechala Floryho na pokoji, až se nakonec rozčílila vyskočil. Jak jsem se dostala do pokoje do postele, ani nevím. Modrý pokoj byl menší a postel rovněž. Jednou vejde král se Šternberkem do Velenčiných pokojů, v kterých co nastávající královna bydlela. Muž slídil po maličkém pokojíku jako kudlanka, uvažující, má li strávit večer na modlitbách. Při podrobné prohlídce různých ložnic a obývacích pokojů jsme nezaznamenali nic pozoruhodného. Lampa ve tvaru stříbrné holubice visela na téměř neviditelném zlatém drátku uprostřed pokoje. Koupil si přesně takovou lampu, jaká hořela v pokoji Mortimera Tregennise onoho tragického rána. Holmes vystupoval po schodech první, a když otevřel dveře našeho pokoje, překvapeně sebou trhl. Zamyšlen seděl Ludomír ve svém pokojíčku, an tu někdo neviditelný dvéře otevřel a zavřel. Když přišel až do nejposlednějšího pokoje, spatřil u okna ve zlaté kleci hledaného ptáka. Jednou podvečer vyšel Valentin na procházku a zapomněl v roztržitosti klíček u svého pokoje. Bůh Vám, výborná paní, račiž propůjčiti potřebného k takovým plodům pohodlí a pokoje. Slova kázání mu pokojně proplouvala hlavou jako nezřetelné bublání, které skoro neslyšel. Nejhlavnější práce tvá bude, abys každého rána do mého pokoje čerstvých květin nanesl. Ale to všecko nebylo nic proti kráse panny, kterou spatřil Soběslav v nejzadnějším pokoji. Malé zašlé hotýlky s papundeklovými pokojíky za půl dolaru na noc hostily podivné týpky. Už jsem slyšel praskot hořícího dřeva! Vtom se lampa umoudřila a začala pokojně svítit. Provázela mne v náladě jako na plese chodbou, která vlastně byla obývacím pokojem všech. Komorná zavřela dvéře, ale vprostřed pokoji zůstala stát a přemýšlela, co má dělat. Omdlela hrůzou, když ráno vstoupila do pokoje a spatřila tu otřesnou sešlost kolem stolu. Byl to docela přívětivý pokoj, jasně osvětlený lampou a s plápolajícím ohněm v krbu. Mluvila tiše, chodila po špičkách, Tonova postýlka byla přenesena do vedlejšího pokoje. Tedy asi obřadná návštěva, asi slušnější rozchod nežli byl tam v hostinském pokoji. Kromě klíče od kuchyně měla Madla od prvního pokoje klíč, ostatní si paní zavřela. Proč nespí? Proč chodí? Jeho pokojík, nějak zveličený, skytal místa tisíci krokům. Pokojská mi podala brašnu, květiny a poslala za mnou naposledy své soucitné tmavé oči. Lezeme po žebříku na lešení, vnikáme do nedokončených pokojů, slézáme do sklepů. Václav, pokynuv rukou, vešel do pokojíka svého, kat kráčel dále k bytu zvláštnímu. Nerozsví tili jsme, jen z vedlejšího pokoje vcházelo světlo modře ztlumené žárovky.


Pro zajímavost:

pokoj německy,
místnost, pokoj synonyma,
vyrovnanost, klid, pokoj synonyma,
obývací pokoj francouzsky,
mlčení, klid, pokoj synonyma,
pokoj francouzsky,
přijímací pokoj synonyma,