Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz hromadit, skladovat, akumulovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu hromadit, skladovat, akumulovat

nahromadit, hromadit synonyma, hromadit, střádat synonyma, hromadit se synonyma, skladovat potraviny německy, schraňovat, hromadit synonyma, hromadit španělsky, kupit, hromadit synonyma, hromadit se německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu hromadit, skladovat, akumulovat ve větách.

Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Při těch slovech otevřel sáček a ukázal nám hromádku hnědočerveného prášku, připomínajícího šňupací tabák. Za kameny, mezi hromadami písku, všude vystrkuje růžky prapodivná květena, odborníky zvaná sukulentní vegetace. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Kvapné hromadné stěhování milionů způsobovalo, že Země se podobala pobouřenému mraveništi. Slunce stálo již hodně vysoko, když hromadu chvojí nalámaného majíce, po otci se sháněly. Narazil jsem i na další součásti chátrajícího strojového zařízení a na hromadu kolejnic. Poněkud stranou od tábora byla malá hromádka zarudlé země, která jistě nebyla tam dříve. Hromada zásluh, to bylo v jeho očích jakési bankovní konto, jehož výše neustále stoupala. Avšak dlouhá cesta a hrůzy se hromadící otřásly srdcem i nejsilnějších mužů z nich. Pokud si vzpomínám, klopýtl dotyčný o hromádku kamení, vzhlédl ke hvězdám, atakdále. Kolem desáté hodiny vidíme na obzoru hromady navršeného kamení s modlitebními praporci. Probíhaly hromadné transformace organizací, restrukturalizace, fúze, ale i bankroty. Budete potřebovat pár plánovacích karet, velké skladovací krabice a barevné fixy. Vedle něho ležela jakási černá hromada, která vypadala jako novofoundlandský pes. Na kameni tam ležela hromádka svršků a ručník, které tam zanechal postižený. Dále nashromáždil hromadu placatých kamínků a na každý vyškrábal písmeno. Zdálo se mi, že všickni zavadili očima o Markovy dopisy, ležící na hromádce. Za Marvinovými zády se s rachotem zřídila zeď, proměněná v hromadu prachu. Marta konejšila dítě a Jan sbíral perle, jichž byla hezká hromádka. Přikryl hromádky štěrku, uhladil hrbolatou silnici, přimrzal, tuhl. Nedaleko od Adelky u mraveneční hromádky sedí na bobku Jan a Vilém. Ze stolu pak vzal podnos s hromádkou drobných opálených kůstek. Poslyš, ty jedna mizerná hromado mentálně narušenýho plechu. Pak již známým postupem spustíte hromadné přejmenovávání. Ono je lehčeji brát z hromady, než si jít teprv do lesa. Po chvíli to muž vzdal a zhroutil se v beztvarou hromadu. Administrace Test lze aplikovat individuálně i hromadně. Zaznamenejte pohyb zásob zboží na skladových kartách. Stala se ze mě hromádka mučivě rozpálených vláken.


Pro zajímavost: