Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz Jaké je tvoje telefonní číslo Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Jaké je tvoje telefonní číslo

množné číslo anglicky, Tady je ... anglicky, Co je? anglicky, Co je to? anglicky, je po všem, hotovo anglicky, Čí je to? anglicky, číslo anglicky, Jé!, Senza!, Noné! anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Jaké je tvoje telefonní číslo ve větách.

Kontaktní údaje název společnosti, adresu, stát, IČO, kontaktní osobu, telefonní číslo. Čtyřicet dva je číslo, které Hlubina myšlení vypočítal jakožto Definitivní odpověď. Telefonní číslo můžeme hledat podle uživatele či jeho adresy či dalších kritérií. Lehce se zapomene, jak jsou tvoji návstevnící po celodenní chuzí unavení. Číslo třetí, vzdálenost nejméně taková, jako ona trati poslední. Navíc měl jazyk o číslo větší, než jaký odpovídal jeho ústům. Podle tohoto čísla se pozná, o jakou látku se přesně jedná. Protožes tam byl, když ta tvoje planeta shořela jak prskavka. Sledovala jsem jak vytáčí, snadno vybírajíc čísla. Vy jste pěkné číslo, jak na vás tak koukám. Vyhlásil soutěž a oznámil telefonní číslo. Mysli si jakékoliv číslo. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Její zapnutí přepíná funkci kláves v této části klávesnice na číslice a desetinnou čárku. Tím vyřízeno bylo první číslo turistického programu a vykonána cesta sedmdesáti kilometrů. Jistě se mnou budete souhlasit, že když máme číslo stránky, není už kapitola důležitá. Podle teploty vzplanutí řadíme látky do tříd nebezpečnosti, které se označují čísly I. Prostřednictvím klávesnice zadáváte vstupní data čísla, písmena a symboly do počítače. Haninku velice těšila Tvoje srdečnost i byla jí důkazem budoucího štěstí Tvojí Toninky. Sedím tak doma, poslouchám tvoji šou, pohodička a tak, a najednou spustí tenhleten týpek. Pak náhle, aby se trapas dovršil, muž s chraptivým smíchem předvedl znovu své číslo. Stále kontroluj postu, protoze tvoji Vedci ti dají okmazite vedet, kdy bude výzkum hotov. Pozice zarážek jsou viditelné ve spodním okraji pravítka pod bílou částí s čísly. Iracionální číslo, které má konvenční význam pouze ve fyzice nepravděpodobnosti. Výborně, Watsone! Jeho sedadlo tedy muselo mít buď číslo třicet nebo třicet dva. Řečník házel číslicemi a všechny ty číslice sypaly se na hlavu pana Šedivého. Má neobyčejný talent na čísla a dělá revizora knih na nějakém ministerstvu. Tisíckrát Tě líbajíc zůstávám povždy Tvoje vroucně Tě milující matka. Do jednoho bytu je možné uložit jeden libovolný znak nebo číslo v rozmezí. Počítač zadal číslo rekonstituovanému Nepravděpodobnostnímu pohonu lodi.


Pro zajímavost:

To je pravda. anglicky,
Je to ... anglicky,
Je to super., Je to úspěch. anglicky,
to je, je anglicky,
To je dobrý nápad. anglicky,
Je to někde blízko ...? anglicky,
ona je anglicky,