Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz jmění, majlant, majetek, bohatství Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu jmění, majlant, majetek, bohatství

vlastní jmění anglicky, bohatství anglicky, jmění, majetek německy, majetek synonyma, základní jmění německy, jmění synonyma, bohatství španělsky, bohatství synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu jmění, majlant, majetek, bohatství ve větách.

Zde, Cartwrighte, jsou jména třiadvaceti hotelů v bezprostřední blízkosti Charing Crosského nádraží. Kapitán Morstan mi krátce poté ukázal jeho jméno v seznamu cestujících jednoho poštovního parníku. Statutárním zástupcem každého jednotlivého střediska je ředitel, který je jmenován provinciálem. Nejstrašnější a nejvíce obávanou dětskou nemocí jest záškrt, cizím jménem difterie anebo croup. Jméno její naleznete v seznamu dělnických časopisů, a není národního podniku, kde by nepřispěla. Nejstarší sestra se samozřejmě jmenuje Cushingová, a třebaže její křestní jméno začíná na S. On se však nyní dožadoval návštěvy jmenované osoby stejně vehementně, jako ji předtím odmítal. Mohli jste se přesvědčit na vlastní oči, že to jméno onoho živočicha výstižně charakterizuje. Každou školu spravuje žena nazývaná headmistress nebo lady principal, jmenovaná vzpomenutou radou. Bylo zcela očividné, že pan Nathan Garrideb nebude šetřit námahy, aby našel dalšího jmenovce. Zákon předpokládá, že matka prostředků nemá, poněvadž také jejím jměním vládne manžel. Jsou to jmenovitě albstinentní lékaři, kteří varují rodiče před podáváním dětem alkoholu. Nemáte tušení, jaký pro nás jména takovýchhle evropských měst mají zvuk, v téhle končině. Mezi dětmi kupcovými byla nejstarší sedmnáctiletá dcera, jménem Leonora, děvče velmi hezké. Ona sama, slyšíc zvonce krav, vyšla ven a přivolala krávy, dávajíc každé zvláštní jméno. Myslím, že až uvolním velmistrovské křeslo, budu moci jmenovat muže, který nastoupí po mně. Dívka stavu středního obyčejně jmění nemívá, ale bývá vychovávána tak, jako by ho měla. Když se přiblížil, poznal v něm Mormona, jménem Coupera, jemuž byl prokázal různé služby. Když jsem ještě chodil do školy, byl mým důvěrným přítelem mládenec jménem Percy Phelps. Další členy jmenuje ředitel z řad externích pedagogických pracovníků, dobrovolných pedag. Ve formulářovém řádku tohoto panelu je text Odhlásit uživatele a vaše uživatelské jméno. Následuje další líčení úředních výprav, jmenovitě do Čechova, Bučaču, Nižniova a t. Co takové jméno dělá! Nyní přišlo nejstrašnější psaní od velikého Pepíčka Dra Rudy. Vlastně dostala jméno neprávem mezihvězdné vzdálenosti by zvládnout rozhodně nedokázala. Ani boháč nemůže nyní říci, že nebude žebrákem, neboť není nikdo svého jmění jist. Uprostřed rozkošných hájů stála kaplička zasvěcená nejsvětějšímu jménu Ježíšovu. Vy mužští svým snažením aspoň pěkné pověsti docházíte, a vaše jméno vás přetrvá. Tentokrát dav celou cestu vykřikoval do světa naše jména, jako bychom byli filmové hvězdy. Jmenovitě Češky vyznamenávají se vlastenectvím, na kteréž jsme u nich vždy stesk vedli. Mé jméno ani skromný titul neudělaly zřejmě na pana Culvertona Smitha dostatečný dojem.


Pro zajímavost:

nadbytek, bohatství, luxus synonyma,
majlant synonyma,
bohatství, svršky synonyma,
extrémní bohatství německy,
nemovitý majetek synonyma,