Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz kniha k nalepování výstřižků, sešit k nalepování výstřižků Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kniha k nalepování výstřižků, sešit k nalepování výstřižků

kniha anglicky, sešit anglicky, kniha španělsky, posvátná kniha synonyma, průvodce (kniha i osoba) německy, sešit německy, Průvodce (osoba / kniha) německy, kniha německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kniha k nalepování výstřižků, sešit k nalepování výstřižků ve větách.

Jedl vždy hltavě a na knihách i sešitech zůstávaly stopy povidel. Mám ještě ve svém portefeuillu četné výstřižky a výňatky o případu tom. Zbyla tam jediná obálka s několika malými novinovými výstřižky. Tady jsou výstřižky z Daily Gazette za posledních čtrnáct dní. Byste mně spíše uvěřila, přikládám Vám výstřižky z novin. Standa vrací dědovi zažloutlé výstřižky. Napovídal jsem mu všelijaké nesmysly o stanovách, knihách zednářských zákonů a členských přihláškách. Elektronické publikování příběhů Sherlocka Holmese je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Elektronické publikování díla Boženy Němcové je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Antonín si neustále vypůjčoval od Rozárky knihy, které měla vypůjčené od velebného pána kaplana. Dva vězně sešlehal bambusovými pruty a pak jim natíral čili, jestli příbuzní nepošlou peníze. Panímáma zastávala místo staré, na nohy sešlé hospodské a Kudrnová i Cilka přisluhovaly jí. Vědu nenechá zahynouti, roztřídil knihovnu, oddělil učenosti od umění, spoustu knih objednal. Kniha Moji přátelé bývá považována za nejvýznamnější básnickou knihu počátku století. Byla to zkušenost inspirující, v souladu s naší snahou vytvořit knihu o tibetském buddhismu. Ještě několikrát sešli se zástupcové obou národů, vždy s výsledkem stejně záporným. Více například Kolektiv autorů Velká kniha technik učení, tréninku paměti a koncentrace. Knihovnička, pověšená u prádelníku nepohnutě ukazuje hřbety maminčiných drahých knih. Několik minut ochable stála pozoroval, jak se taukte nad policemi knihovny plíží za můrou. Omdlela hrůzou, když ráno vstoupila do pokoje a spatřila tu otřesnou sešlost kolem stolu. Užasl, dotkl se svýma bílýma, táhlýma rukama rudé kožené vazby, ale neotevřel knihy. Člověk aby napsal zvláštní knihu pro detektivy, by naučil je, čemu mají se vyhýbati. Takoví lidé se té noci sešli pod McMurdovou střechou, aby zabili Pinkertonova detektiva. Kniha třetí, Vzájemné dopisy Antonie Čelakovské Bohuslavy Rajské a Boženy Němcové. Ano, knihy buďtež počátkem našeho společného domova, budoucího společného domova. Doufáme, že si všechny čtyři najdou své místo v knihovničce každého VŠ poradce. Trojanská kronika popisuje dění trojské války, u nás vůbec první tištěná kniha. Je úzká, dlouhá, šerá, a kostel je vysoká gotická klenba, sešedivělá stářím. Psal knihy, jako tatínek Knězek tvořil šperky, jeho věty byly vykládány drahokamy. Děti učily se německy ve školách a odcizovaly se starým knihám rodinným českým.


Pro zajímavost:

sešit francouzsky,
sešit, brožura synonyma,
kniha francouzsky,
kniha synonyma,