Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz létat, vyletět nahoru, prudce stoupnout Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu létat, vyletět nahoru, prudce stoupnout

stoupnout anglicky, létat, letět anglicky, nahoře, nahoru anglicky, vylétat, vyletět anglicky, nahoru německy, létat synonyma, nahoru a dolů německy, nahoru, dovrchu synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu létat, vyletět nahoru, prudce stoupnout ve větách.

Srdce mu letělo jako o závod, prudce oddechoval. Potřeba dovedností absolventů, a nejen absolventů, je organizacemi zdůrazňována zejména v posledních letech. Končilo na odpočívadle, naproti dalšímu, mnohem honosnějšímu schodišti, které vedlo nahoru z přední haly. Byly to nejjednodušší signály, smluvené vzhledem k nezbytné skrovnosti vnitřního zařízení jejich letadla. Před lety sem přilítli tři draci, jeden devítihlavý, druhý osmnáctihlavý a třetí sedmadvacetihlavý. Po třinácti letech předkládám tedy čtenářům pravdivé vylíčení tohoto neuvěřitelného případu. Rychlost tohoto letu naplňovala poznovu hrůzou ty, kteří z toho vyvozovali následky tím strašnější. Pojednou však prudce mávl zaťatou pěstí, jako by odhazoval veškerou rezervovanost, a začal vyprávět. To, co však skutečně vyhlížel, když roztržitě zíral do nebe, byl jakýkoliv létající talíř. Nigérie vysílá lodi s výsadkovými jednotkami, které v létě dorazí do monrovijského přístavu. Jiné útočily na naše zásobovací loďstva, která neustále dovážela spousty materiálu letcům. Zbožňovala mne v anglických lesích, jako mne zbožňovala před dvaceti lety na březích Amazonky. Byli zřejmě skálopevně přesvědčeni, že až půjdou nahoru do kopce, potkají Maxwellova ducha. Pomalu jsme se sunuli podél převislého křoví ve víru ulámaných větví a létajícího listí. Blízko u vchodu stálo letadlo ostrovanovo, podobné těm, jež viděli u svých pronásledovatelů. Byl to pán ve středních letech, kulaťoučký a vlídný, znalec a milovník místního folklóru. Okamžitě jsem si uvědomil, že zloděj musel přijít nahoru po schodišti od postranního vchodu. Poslední teprva letí zlatohlávek, vytáhne meč, prsten přetne, pokloní se princezně a zmizí. Babička se podívala nahoru, zaslechla v ratolestech povzdech, tichounké šepotání a típání. Nástupové cesty k ledovým horám se v padesátých letech daly nazývat opravdu objevitelskými. Vyprávěl o stříbrných konvicích, o letních odpoledních na svěže zelených trávnících. Tentokráte dá se očekávati pouze nějaké zemětřesení na planetách a snad trochu létavic. Po léta je znám jako profesionální žebrák, ale žije zřejmě docela klidně a spořádaně. Tu vidí najednou z blízkého rákosí velikánského ptáka letět a v povětří se vznášet. Po několika letech umřel i dědeček, naše největší podpora, náš opatrovník a zástupce. Madžúb, pilot leteckých sil Súdánské islámské republiky, si připevnil hrdelní mikrofon. Když povážlivě se třesoucí letadlo nabralo rychlost, zvuk ohlušujícím způsobem narostl. Byl to ruský zprostředkovatel letounů a překupník zbraní, bývalý důstojník KGB a pilot. Iniciály byly vyryty přibližně před padesáti lety a právě tak staré jsou také hodinky. Stala se učitelkou v letech šedesátých, v době, kdy nebylo českého učitelského ústavu.


Pro zajímavost:

jít nahoru španělsky,
prudce brzdit synonyma,
prudce synonyma,
letět, létat německy,
jít nahoru, nastoupit francouzsky,
vyletět synonyma,
vzhůru, nahoru synonyma,