Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz Nashledanou / Nashle / Zatím Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Nashledanou / Nashle / Zatím

Nashledanou / Nashle / Zatím německy, zatím, mezitím anglicky, Zatím na shledanou. anglicky, Brzy nashledanou. anglicky, nashledanou zítra španělsky, až, jak, zatímco synonyma, zatím synonyma, zatímní synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Nashledanou / Nashle / Zatím ve větách.

Tak tedy zatím nashledanou. Nashledanou, pro případ, že se už neuvidíme. Ne, tisíci! Nashledanou, příteli, nashledanou. Nikde v jeho očíchjsem neviděla nashledanou. Poodešel do místnosti a zůstal stát v hlubokém zamyšlení, zatímco oba profesionálové vyšetřovali mrtvého. Všichni ostatní pracovníci jsou specialisté v určitých oborech, zatímco jeho oborem je vševědoucnost. Zvedl se stolu druhý list, který zatím ležel nepovšimnut, dokud Holmes věnoval pozornost prvnímu. Zatím poručil starý král, by se slavné hody přistrojily, ku kterýmžto množství hostů sezval. Zatím vás ponechám ve velmi schopných rukou Ríši Vynulovaného a jeho Kataklyzmatického komba. Jinak člověk svou energii a pozornost nutně tříští, zatímco je nutné, aby je soustřeďoval. To všechno bylo nádherné, zamlklé a plné vyčkávání, zatímco ten člověk blábolil o sobě. Zafodova levá hlava se bděle napřímila, zatímco pravá se pohroužila do nevědomí alkoholu. Bratři se procházeli zatím s krásnou Olivou po zahradě v citronových a myrtových hájích. Každý den mi procházejí rukama prapodivné šifry, ale zatím z nich nedokážu nic vyčíst. Zatím ležela skleněná skřínka na špendlíky v košíku, kam si nevěsta skládala výbavu. Chci jen říct, že zatím bych nerozeznala Magratheu od obyčejného úlomku studené skály. Zatím se kněžna dověděla o čarodějnici, která po celém království rozhlášena byla. Neušel mu zatím ani jediný krok, který jsem podnikl, abych kolem něho rozprostřel tenata. Zatím bylo v zámku smutné loučení a zástup lidstva vyprovázel ubohou Zdoběnu z města. Zatím měli bratři dobré časy a žehnali otce, že jim tak výnosné dědictví zanechal. ÚVOD Česká republika je zatím jednou z nejméně postižených zemí pandemií HIV AIDS. Basista ve své ložnici právě střílel z kulometu, zatímco bubeník nebyl k nalezení. Dělala, jako by si komorníkovy řeči ani nevšímala, zatím jí ale slovíčko neušlo. Muž, který nás oslovil, vyšplhal na kozlík, zatímco my jsme zaujali místa uvnitř. Takhle tedy šly události za sebou, alespoň podle toho, čeho jsem se zatím dopátral. Kdysi jsem říkával to přijde, zraňuj se zatím špendlíky, přijdou nože později. Leč zatím, co oni ho pozorovali se zálibou a uznáním, Lomovi počalo býti nevolno. Princezna dala je zatím svými služebníky střežit a poslala pro toho nejmladšího. Zatím se však neotočil, dokonce ani nereagoval na Arthurovo překvapené kviknutí. Co zatím Helenu nahoru potáhnou, podívejme se, jak to asi s těmi beránky vypadlo.


Pro zajímavost:

nashledanou francouzsky,
zatímco španělsky,
mezitím, zatím španělsky,
zatímco německy,
zatím, mezitím španělsky,
až, zatímco, jakmile, když synonyma,