Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz obchod se sportovními potřebami Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu obchod se sportovními potřebami

mít se dobře anglicky, čelit , postavit se čemu anglicky, omluvit se anglicky, napít se mléka anglicky, rozejít se anglicky, rozšířit se anglicky, Předpokládalo se anglicky, jak jen se jmenuje anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu obchod se sportovními potřebami ve větách.

Při vyhledávání informací v Obchodním rejstříku zadáváme vyhledávací kritéria do jednotlivých polí formuláře. Naše vlastní díla je třeba vždy znovu prověřovat, zda jsou přizpůsobena potřebám chudé mládeže. Tou může být výrobní závod, úřad, kanceláře, obchody, veřejné budovy i soukromé domy. Chystali se vybudovat a spravovat zámořskou říši a vytěžit z obchodu bezedné moře peněz. Hospody a obchody tvoří jednu širokou ulici, která příležitostně slouží jako tržiště. Hašiš a marihuana se tehdy v Nepálu prodávaly veřejně, dokonce ve státních obchodech. Ani pořádného bytu tam nedostanete, ani co by k potřebám pořádného žití sloužilo. Nedokončil gymnázium, odmaturoval na obchodní akademii, pracoval v bance jako úředník. Jeho myšlenky poletovaly mezi nevydařeným obchodem se zbraněmi a chirurgovým obrazem. Připravovalo se vydávání encyklopedie pro ženské, pak obchodní encyklopedie vysel. Koupila to sestra u jednoho známého již kupce, který má veliký obchod v plátnech. Opat středního věku sedí v zšeřelém obchodě s jačím máslem a hlávkami zelí. Obchodil si to, že byla přijata do nějakého štiftu, kde jsou chudé šlechtičny. Na každém kroku zakopáváte o obchody a obchůdky se vším možným a nemožným. CZ Pravděpodobně nejpoužívanější evidencí je právě Obchodní rejstřík. Jurský Park je obchodní známkou Universal Studios a Amblin Entertainment, Inc. Říkal jsem vám už, že jsem měl na Východě obchod, než jsem přišel sem. Ten člověk se pohyboval v obchodním světě a má poměrně pevný charakter. Psa koupil v Londýně od Rossa a Manglesa, obchodníků v třídě Fulhamské. Ovšem to nemůže při větším obchodu být, a jen při takovém jako u mne. Obchodoval se vším se zlatem, s automobily, ve volném čase prodával pasy. Obchody neexistují, každý rolník se snaží být co nejsoběstačnější. Jejich obchod vynesl jim slušné jmění a zajistil dcerám slušné věno. Jako první si v této kapitole ukážeme elektronický obchodní dům mall. UnitHelp AUnitKiosk Tyto obchody prodávají jídlo a pití navstevníkum. Byl to nejstatnější a nejdivočejší pes, jakéhož obchodníci měli. Můžeme využít portálů Seznam, kde existuje přehled online obchodů. Prohledají se všechny obchody a na nové stránce se zobrazí výsledek. Sám si musím také zařídit pár menších obchodních záležitostí. Úředník Barmánce přišlápne a obchodník mu zatím probere kapsy.


Pro zajímavost:

učit se roli anglicky,
učit se nazpaměť anglicky,
převléci se anglicky,
Jak se máš? anglicky,
smířit se s čím anglicky,
Zmiz!, Ztrať se! anglicky,
plížit se, vplížit se anglicky,