Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz podívat se ven, vyhlížet, dávat pozor Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu podívat se ven, vyhlížet, dávat pozor

podzim anglicky, připojit se, podílet se anglicky, podmáslí anglicky, podívat se kolem anglicky, podnikavost anglicky, podvodník anglicky, podivný, zvláštní anglicky, podezdřelý, podezřelá anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu podívat se ven, vyhlížet, dávat pozor ve větách.

Dávej tedy na tu křovinku pozor, bude i v tom věnečku pěkná památka. Beka je ještě venku, dává pozor na Hamany. Relativně vysokými dávkami bylo dále ozářeno několik tisíc pracovníků podílejících se na likvidačních pracích. Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Barmský pobyt byl důležitým obdobím, nicméně někdy dává podnět až k určitým životopisným legendám. Nepřišel jste mne však dnes dopoledne navštívit proto, abychom si podebatovali o pozorovacích schopnostech. Podrážděně mávla tykadlem na jednoho z těch chtivých lidí, který se rozhořčeně domáhal pozornosti. Muži, které jsme pronásledovali, zvolili podivně klikatou cestu, zřejmě aby unikli nevítané pozornosti. Vskutku pozoruhodné! Sotva si vzpomínám na případ, který by se vyznačoval podivnějšími okolnostmi. Pozoroval její odvrácenou tvář a droboučké zlaté chloupky na šíji, pod okrajem širokého klobouku. Při podrobné prohlídce různých ložnic a obývacích pokojů jsme nezaznamenali nic pozoruhodného. Zvedl se stolu druhý list, který zatím ležel nepovšimnut, dokud Holmes věnoval pozornost prvnímu. Holmes jen zářil a mnul si štíhlé ruce, když naslouchal skoupým, ale pozoruhodným podrobnostem. Ona sama, slyšíc zvonce krav, vyšla ven a přivolala krávy, dávajíc každé zvláštní jméno. Ano, jsem tomu rád, že se mi naskytla příležitost věnovat pozornost baronu Adelbertu Grunerovi. Zapalte teď plynovou lampu, ale dávejte velký pozor, aby zůstala stažená a nerozhořela se. Pohříchu mnohoslibnému podniku, jemuž věnovala Honorata tolik péče, nedařilo se valně. Našel jsem podobné, až když jsem soustředil pozornost na doktora Sterndalea a jeho chatu. Mluví k vám váš kapitán, tak přestaňte dělat, co právě děláte, a dávejte pozor. Je nutné dávat pozor na to, jakou máte nastavenu klávesnici zda českou nebo anglickou. Podzemní Pozorovatelna priblízí návstevníky k dinosaurum tak blízko, jak jen to jde. Dostatek kyslíku je nutnou podmínkou pro dostatečnou bdělost a koncentraci pozornosti. Podobné zkušenosti můžeme pozorovat při orientačních dnech nebo podobných akcích. Ukryt pod prostornou, klenutou bublinou pozoroval panoráma hvězd, jímž proplouvali. Když jste jej studoval, pane Baynesi, věnoval jste obdivuhodnou pozornost detailům. Nacpal si znovu dýmku a pohodlně se uvelebil, aniž věnoval mým slovům pozornost. Potom možná věnujeme více pozornosti svým pocitům než tomu, co klient říká. Barunka i Mančinka dávaly dobrý pozor na Martince a zpívaly zároveň s druhými. Sir James Walter si myslím zaslouží, abychom mu věnovali pozornost jako prvnímu.


Pro zajímavost:

Podej mi své pero. anglicky,
vysávat podlahu anglicky,
podobat se, vypadat stejně anglicky,
podvádět, podvést anglicky,
podívat se dovnitř anglicky,
podnikání anglicky,
mít pod kontrolou anglicky,