Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz přinést co zpátky, vrátit co Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přinést co zpátky, vrátit co

vrátit zpátky, vzít zpátky anglicky, vrátit se zpátky anglicky, continent anglicky, calculate anglicky, multiplex cinema anglicky, carpet anglicky, coffee anglicky, crispies anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přinést co zpátky, vrátit co ve větách.

Když se z Říma vrátili, přinesla Baruška dědečkovi k potěšení živý obrázek. Konečně se Marek vrátil, přinesl cigarety, Benediktinku a shledával skleničky. Do patnáctého roku ji vychovával, ale potom se vrátil zpátky do nebe. Vrať se tedy zpátky, a když bude čas, jdi jen s chutí na stráž. Jakmile vzrušení opadlo, vrátil se zpátky všechny zkontrolovat. Pak se k němu vrátím a přinesu mu nějaká falešná lejstra. Jinak je přece nemohlo napadnout, že se vrátím zpátky domů. Když matce uzlík podala, vrátila se zpátky do chaloupky. Alice se vrátila zpátky k mému obličeji. Magicky se mi vrátil zpátky do ruky. Linnie, musíš se vrátit zpátky. Vrátím se a přinesu odpovědi. Skoro jsem se vrátil zpátky. Musím se vrátit zpátky. Vrátíme se zpátky. Obohaceno kořistí, jižto ve skvostných stanech nepřátelských vydrancovalo, vracelo se vojsko královské zpátky. Jeden z našich největších státníků prohlásil, že nejlepší odpočinek člověku přinese změna práce. Holmes se však vrátil ještě dřív, než určil, doprovázen bystrým mladým policejním inspektorem. Panu důstojníku a jeho paní přinesly majolíkové talíře, lžice kostěné i žbánečky na mléko. Pokládám za pravděnepodobné, že byl by čekával každého večera u vrátek k močálu vedoucích. Patnáct členů ťjauktamtské křesťanské obce se scházelo u vrat kostela k večerní bohoslužbě. Vrátil se po chvíli do červeného světla, promíseného již vzdálenou zelenavou mlhou svítání. Toto vojenské tažení přineslo čest a povýšení mnohým, mně však pouze pohromy a neštěstí. Dojděte nyní laskavě dolů, a přineste malého jezevčíka, kterýž tak dlouho již jest nemocen. Jenomže uklízečky se v lóži vrátného pravidelně přezouvají a po budově chodí v papučích. Za chvíli vycházel z farních vrátek za Mařenkou muž vysoký, mohutného těla, trochu shrbený. Paní přinesla k tomu také vždy svoje zimní kožíšky, všední a nedělní, suknem potažené. Lokaj přinesl Jelínkovi druhé snídaní, bažantí prsíčka sekané, na porcelánovém talíři. Britové mezitím postoupili a tento lékař, který o nemocné pečoval, je opět přivedl zpátky. Jak dostal který chlapec v kostele od kostelníka pohlavek, zajisté ho vrátit chtěl Jozífkovi.


Pro zajímavost:

catfish anglicky,
clock anglicky,
calories anglicky,
Cítím se skvěle. anglicky,
book case anglicky,
capable anglicky,
casino anglicky,