Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz přítel, s nímž si dopisujeme Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu přítel, s nímž si dopisujeme

schrupnout si anglicky, sjednat si schůzku anglicky, kamarád, přítel anglicky, čistit si zuby anglicky, myslet si o sobě příliš anglicky, narazit si anglicky, obléci si anglicky, Sedni si. anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu přítel, s nímž si dopisujeme ve větách.

Nikdy ještě neviděl jsem přítele svého tak omráčeného překvapením, jako při těchto slovech drožkářových. Zapa téměř zároveň se soustrastním listem hraběnky Teresy Potocké, přítelkyně zesnulé z nejmladších let. Veškerá nádhera krajiny však nedokázala zaujmout mého přítele, který byl zabrán do nejhlubších úvah. Zbývající místnost vypadala slibněji, a proto se tam přítel zdržel a zahájil systematickou prohlídku. Delší cesta nejen uklidní otřesené nervy přítele našeho, nýbrž zahojí také zraněné srdce jeho. Nadarmo jsem pátral mezi hloučky cestujících a vyprovázejících po pružné postavě svého přítele. Zajisté také česká kolonie Lvovská ztrácela odchodem Zapové přítelkyni vřelou i spanilomy slnou. Dlouhými skoky obrovský, černý tvor tento pádil po stezce, sleduje přesně stopy přítele našeho. Momentálně nemůžeme nic dělat, dokud nedostaneme čerstvou zprávu od našeho přítele z Norbury. Příteli, vy donekonečna mluvíte jen o vězeních! Vezměte si, co jiného vaši krajané dokázali. Nikdo není lepším přítelem nad toho, kterýž přispívá k zlepšení duševního stavu našeho. Když jsem ještě chodil do školy, byl mým důvěrným přítelem mládenec jménem Percy Phelps. Jsem přítelem sira Jindřicha, a blaho jeho jest těsně sdruženo se štěstím mým vlastním. Pokusí li se náš přítel z Divokého západu býti práv své přezdívce, budeme připraveni. Zatkl nejen našeho přítele Thaddeuse, ale také vrátného, domovnici a indického komorníka. To byla žádost, která jen stěží mohla u starého válečníka a starého přítele obstát. Faktum jest, že přítel náš baronet počíná zajímati se silně o naši krásnou sousedku. Neměl jsem právo podstoupit takový experiment ani sám, natož do něho zatáhnout přítele. Budu skutečně velice šťasten, dokáži li být jakkoli nápomocen vám či svému příteli. Takže jestli mě ten noční přítel přijde znova navštívit, zjistí, že ptáček uletěl. Musím dodati, že jsem byl osobním přítelem Karla Baskervilla, i jeho lékařským rádcem. Měl zavraždit svého nejlepšího přítele, anebo vystavit sebe i mne pomstě svých druhů. Tato malá skupina budov jest osada Grimpenská, kdež náš přítel, doktor Mortimer bydlí. Posilň vás všemohoucí a zůstaňte vždy přítelem a učitelem jako posud své Bohuslavy. Kromě mne a mého bratra Bartholomewa, s nímž jsme dvojčata, žádné jiné děti neměl. Promiňte mi zvědavost mou, avšak často hledáme jednoho přítele a druhého nalézáme. Také Manek i Florinka tak soudili, nevědouc o žádném jiném tak šlechetném příteli. Jen trpělivost, příteli, jen trpělivost! Uvidíte včas, že to má něco s ní činiti. Správně! Nu, Watsone, udělal jste jako věrný přítel vše, co bylo ve vašich silách. Co se ústavu mého týče, nevím posud, jestli jej přítelkyně má převezme, čili nic.


Pro zajímavost:

uvědomit si anglicky,
dát si pozor na anglicky,
najmout si anglicky,
obtěžovat se, dát si práci anglicky,
odpočívat, odpočinout si anglicky,
napsat si anglicky,
obléct si, vzít na sebe anglicky,