Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz sjednat si schůzku, objednat se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu sjednat si schůzku, objednat se

dělat si starosti anglicky, pospíšit si anglicky, vzít si dovolenou anglicky, vybrat si anglicky, obléci si anglicky, s nímž si dopisujeme anglicky, najmout si anglicky, schrupnout si anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu sjednat si schůzku, objednat se ve větách.

Současně se prosazovala myšlenka spolupráce a sjednocení Konfederace, jejím cílem bylo shválení ústavy. Obstarával také rozličné trety pro paní a vyřizoval taková objednání s ochotností a správností. Jeden ze svatův objednal potají zablotovské židovské hudebníky, cimbalistu, dva houslisty a basistu. Vědu nenechá zahynouti, roztřídil knihovnu, oddělil učenosti od umění, spoustu knih objednal. Nechápala jsem, nač takové tajnosti, ale vyhověla jsem jí a přijala jsem navrhovanou schůzku. Pro další informace, vzorový výstup a objednání můžete využít následující odkaz www. Otilce Jindřichovy návštěvy nepřekážely, ale chodila tajně na schůzky s panem Foustkou. Když se ohlásil, že nese králi objednaný skvost, ihned před krále předpuštěn byl. Tím Kuí! chtěl starý McCarthy upoutat pozornost někoho, s kým měl smluvenu schůzku. Loktama si razil cestu skrz důchodce, ukojený po bingu, a objednal si jihoafrický pivo. Jednoho dne přišel královský dvořenín a objednal u mistra pro princeznu klenoty. Zazvoňte, aby nám služebná přinesla boty, a řekněte jí, ať objedná drožku. Ještě dálkovější byla jednou naše schůzka věřte, nevěřte v Tokiu. Jak objednat multilicenční program Microsoft Open License pro zákazníka?. To byla příčina, proč jsem si neumluvila schůzku na dobu dřívější. Bez rozmejšlení svolila královna a Bělu na večer do hradu objednala. Nedělní literární schůzky u Zapů a vznik archaeologického sboru. Někdo objednal pití, ale whisky jim v ústech chutnala jako popel. Nakonec si jakžtakž objednáme a těšíme se, co z toho vzejde. Praví ,Proslýchá se, že byl sjednán sňatek mezi lordem St. Byl to jen dobročinný klub a místo pro schůzky s přáteli. Objednali jsme jí pohřeb v pohřebním ústavu Stimson spol. Musí vypadat hodně zlověstně, zněla patrně objednávka. Ale, ale! Jaká smůla! Svatba byla tedy sjednána na pátek. Hanka to objednával, ale to ovšem pro Tebe ještě není. Na pití bych chtěl, prosím vás, objednat margarity. Kdyby si dáma a pánové laskavě objednali aperitiv. Tím pro Roddyho narychlo svolaná schůzka skončila. Říkám, že jsem objednal paštiku z husích jater. Zní to skoro tak, jako by šlo o nějakou schůzku.


Pro zajímavost:

dát si pozor na anglicky,
narazit si anglicky,
pamatovat si anglicky,
myslet si o sobě příliš anglicky,
uvědomit si anglicky,
Co si myslíš o...? anglicky,
Otevři si knihu. anglicky,