Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz smést, odvát, vyplavit, bičovat, hnát, profukovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu smést, odvát, vyplavit, bičovat, hnát, profukovat

hnát kupředu anglicky, uhánět, řítit se, hnát se synonyma, zbičovat, bičovat, zmrskat synonyma, smést synonyma, hnát se synonyma, hnát synonyma, bičovat synonyma, zbičovat, mrskat, bičovat synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu smést, odvát, vyplavit, bičovat, hnát, profukovat ve větách.

Slova nalomená, stkaná, plachá, odvážlivá, konečně jsme uvolnili řeč, každá věta nás překvapovala. Vznikající teplo je odváděno chladicí vodou, která proudí kolem palivových proutků do parogenerátorů. Bouře umlkla, oblaky černé se rozpustily v déšť a husté krůpěje bičovaly rozčeřené vlny. Tyčí s dřevěným pístem pak směs promíchá, až to v nádobě chrochtá, šplouchá, mlaská. Město bylo směsí starší a novější zástavby, protože bylo stavěno naprosto neplánovitě. Teď seběhněte po schodech, odvažte psa a přihlížejte Blondinovu akrobatickému vystoupení. Nadbytečné teplo je pomocí kondenzátorů odváděno chladicím okruhem do chladicích věží. Musel bych znát další fakta, než bych se odvážil vyjádřit s určitostí konečný názor. Hodně dnes hovoříme o tématech jako je ochota být zranitelnými a odvaha snášet bolest. Jak vesele a hravě přišla po prvé k Janovi, odvážlivá noční návštěva s kamarádem. Výbušnost Řada látek ve směsi se vzduchem v přítomnosti otevřeného plamene vybuchuje. Příčinou exploze však nemusí být jenom tvorba směsí výbušných látek se vzduchem. Veliké kolo hnací a jáma, zpola zasypaná rumem, připomínaly starý, opuštěný důl. Tak si to všetečný Silomil vymlouval, až konečně klíček odvázal a do komory šel. Nyní se odvážili bratr a sestra se Štěpánem do chaloupky pro starého drvoštěpa. Božíčku, to jest výhra, pro kterou může se již někdo odvážiti zoufalé sázky. Přerušení nebo omezení dodávky vody nebo odvádění odpadních vod podle odstavce. Článek vzbudil mou pozornost pozoruhodnou směsicí přemoudřelosti i nesmyslnosti. Nepozbyl jsem však odvahy, neboť cosi mi pravilo, že hodina pro ně již udeřila. Na štěstí neodňalo nám to odvahy i rozhodli jsme se, že učiníme nový pokus. Tato látka v kovové krabici byla nepochybně směsí onou, kterou byl pes natřen. Občané si navzdory teroru dodali odvahy a spojili se proti svým utlačovatelům. Ještě když mě odtamtud odváděli, jsem slyšela, jak křičí, že je nevinen. Myslím, že můžeme se odvážiti poněkud dále, nežli k závěrku tomuto. Teď bych vás ale, Watsone, už nerad odváděl od výkonu lékařské praxe. Nezapomenu, jak se na mě z okénka koukal, když jsem ji odváděl od vlaku. Když se odvážili napadnout mne, není pravděpodobné, že by ji pominuli. Poprvé se odvážil sednout si tak, že jí nastavoval poznamenanou tvář. Během jediného měsíce se z mého odvážného syna stal unavený cynik. Naštěstí jsem vlastní bičování díky omámení příliš nevnímal.


Pro zajímavost:

mrskat, bičovat, zmrskat synonyma,