Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz sundat, svléci, vzít si dovolenou Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu sundat, svléci, vzít si dovolenou

obléct si, vzít na sebe anglicky, obléci si anglicky, Otevři si knihu. anglicky, vybrat si anglicky, dát si pozor na anglicky, najmout si anglicky, schrupnout si anglicky, čistit si zuby anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu sundat, svléci, vzít si dovolenou ve větách.

Sundal si brýle a jeho obličej s vlhkýma tmavýma očima připomínal hlavu černého retrievera. Mám si vzít Klotildu Lothmanovou ze Saxe Meningenu, druhou dceru skandinávského krále. Snaží se pomoci při vývoji člověka, aby byl schopen vzít život do svých rukou. Prosím, neberte to jako nepatřičnou dovolenost, když vás budu přátelsky varovat. Když vypukla válka, bylo Florymu čtyřiadvacet a měl zrovna jet na dovolenou domů. Karel přišel na dovolenou co desátník, z čehož měl Bárta největší radost. Potom jde, sedne pod strom, položí květiny do klína a sundává s hlavy kůži. Po rozkazu vešla stará gazdina do jizby, kde právě host vak s plecí sundaval. Nuž tedy partičku nemohla vzít na salaš, ta byla jen na neděli a nevěstám. Abych byl však spravedliv, myslím, že on by byl hotov, sám dávku tu vzíti. Mezi stromy se zastavila, sundala si brýle a setřela si z obličeje stopy slz. Proto jsem se přičiňoval, abychom se mohli co nejdříve za sebe vzíti. Poprava syna a svatební kvas druhého, sundání prvního a smrt druhého. Když odjel domů na dovolenou, flámoval tam okázale a ve velkém stylu. Ty předměty měly tak nepatrnou cenu, že si je kat asi nechtěl vzít. Fidži a Zeeland, Antilly, Sahara, Sundy s Ceylonem připadly Normanům. Potichmo sundala věneček, strčila ho pod polštář a lehla na lože. Petr ho litoval, že tolik zkusí, a poručil mu, aby sundal čepičku. Té aby se do smrti dobře vedlo, ale ty dvě kdyby chtěl čert vzít. Chtěla mne vzít do Prahy s sebou, já ale raději vrátila se k vám. Ten ubohý, ubohý pán! Já nevím samou starostí, co do ruky vzít. Otčím proti sňatku nic nenamítal a máme se vzít někdy na jaře. Chtěl si zde jen inventář dodělati a novou práci s sebou vzíti. To byl nejtmavší odstín, jaký na sebe její obličej mohl vzít. Sundal si skřipec a nervózně jím mával na někoho ve dveřích. Jednoho dne dostal na několik hodin dovolenou, a šel ven do pole. Pokusil se vzít Otilku kolem pasu, ale slečna Otilka mu uklouzla. Je li zákon bezmocný, musíme vzít na svá bedra jisté riziko. Chtěli to vzít oklikou a nadhánět zpátky k rýžovým polím. Uhání zas nějakou husu nebohou, a tentokrát si ji chce vzít.


Pro zajímavost:

napsat si anglicky,
Sedni si. anglicky,
uvědomit si anglicky,
Co si myslíš o...? anglicky,
zdřímnout si anglicky,
vyzkoušet si anglicky,
obtěžovat se, dát si práci anglicky,