Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz To je celý on!, To je mu podobné. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu To je celý on!, To je mu podobné.

Nejlepší na tom je ... anglicky, Co je? anglicky, Kolik je ... roků? anglicky, Kolik je hodin? anglicky, že je něco zajímavé anglicky, Tady je ... anglicky, To je pravda. anglicky, Co je to? anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu To je celý on!, To je mu podobné. ve větách.

Jeden z votantů, podivně svítících očí proniká sálající září duše obžalované i celé auditorium. Zřejmě ho sledovala celou cestu do kopce, jako pes, který vyprovází pohledem podezřelého vetřelce. Co já? Znamenám něco v tom víření? Po celé té zpovědi sblížení, podivné, omamující. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Povšiml jsem si, že jest celá pokryta podobnými náplastmi a popálena silnými žíravinami. Povím vám celou tu historii co nejstručněji, ale zároveň nechci vynechat nic podstatného. Nu, podíváme se dovnitř, nenajdeme li tam něco, co celou záležitost trochu osvětlí. Je proto důležité podstoupit celou léčbu a nepřerušit ji, jakmile příznaky zmizí. Vkládám teď celý případ do vašich rukou a zařídím se přesně podle vašich rad. Muž, který všechna svá slova napsal první, je nepochybně strůjcem celého podniku. Celý kraj ten však podržuje svůj společný ráz neplodnosti, nehostinnosti a bídy. Celkově se mi líbilo nahlédnout pod pokličku toho, jak to vypadalo ve středověku. Pronajímám malý obývací pokoj a ložnici s celým příslušenstvím v podkroví. Nutné a potřebné jsou také příležitosti a podmínky k celoživotnímu učení. Než tady skončíme, stačíme v podstatě zničit celou barmskou národní kulturu. Kdyby mně král celé své království byl podával, já bych s ním byl neměnil. Člověk bývá podezříván ze zločinu často celé měsíce po jeho spáchání. Také o Viktorce šla pověst po celém okolí a námluvníci podávali si dvéře. Svou pilností po celý den vymohla Lada opět na kuchaři dovolení na podívanou. Ještě podstatnější zřejmě bylo, že se za celou dobu vůbec nepohnul. Teď se však dostávám k tomu, co je na celé té záležitosti podivné. Znalť krajinu podél celé čáry z Čech až do Vídně, i obyvatelstvo. Podařilo se mu to, co mně dosud nikoliv objel celý svět kolem dokola. Po jistém váhání se rozhodl, že se celé věci podívá na kloub. Na celém případě je však několik pozoruhodných podrobností. Vzal jsem si od něj svítilnu a podrobně celý stroj prozkoumal. Celý dvůr, král i královna přijeli na popravu se podívat. Musil dlíti tedy na jednom místě pod střechou po celý den. Tak podivná věc mne ještě v celém mém životě nepotkala. Teď však už nemohu v celé záležitosti nic podniknout.


Pro zajímavost:

Čí je to? anglicky,
Je to super., Je to úspěch. anglicky,
Jé!, Senza!, Noné! anglicky,
Je to někde blízko ...? anglicky,
Je to ... anglicky,
to je, je anglicky,
Kde je kabinka? anglicky,