Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz vydat, zveřejnit, otisknout, přijít do kin Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vydat, zveřejnit, otisknout, přijít do kin

king anglicky, přijít na anglicky, přijít na co, dojít k čemu anglicky, přijít si pro anglicky, vyrazit, vydat se anglicky, přijít za anglicky, kino anglicky, What kind of ...? anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vydat, zveřejnit, otisknout, přijít do kin ve větách.

Současně byl ministerstvem vyučování vydán zvláštní zkušební rád pro kandidátky učitelství na dívčích lyceích. Ze subéterového přijímače, naladěného teď na jinou frekvenci, se linulo vysílání místní rozhlasové stanice. Posílány signály světelné, jich vydatnost stupňována časem, jak jen dovolovaly současné technické prostředky. Příručky pro ochranu obyvatel při vzniku radiační havárie vydávané jadernými elektrárnami Dukovany a Temelín. Obohaceno kořistí, jižto ve skvostných stanech nepřátelských vydrancovalo, vracelo se vojsko královské zpátky. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Krticemi trpívají děti takových rodičů, kteří byvše zachváceni příjicí, byli léčeni rtuťovými léky. Od restaurantu přijížděl zesnulý pan Cikorka Desiato, postrkovaný tělesným strážcem po pohyblivé lávce. Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Dalších několik milionů lidí mohlo přijít o život v důsledku hladomoru následujícího po povodni. Jediná cesta, jak tomu vsemu zabránit, je aktivace Pohotovostního Módu, kdykoliv jsou lidé vydeseni. To však nicméně nezabránilo jejich výdělkům, aby nepřekračovaly hranice čiré hypermatematiky. Tím výdělkem by se povznesla, osvobodila, osamostatnila a stala se rovnocennou družkou svého muže. Květiny té nejrozmanitější krásy a stromy tížené ovocem vydychovaly nejlíbeznější vůni. Okamžitě jsem si uvědomil, že zloděj musel přijít nahoru po schodišti od postranního vchodu. Jako každý, kdo žije hodně osaměle, přijímal snáz myšlenky, nežli se přizpůsoboval lidem. Nemohl jsem, milý kmotříčku, dříve přijít přihodilo se mi na cestě něco neočekávaného. Po přerušené stopě se nemůžeme vydat dřív, než najdeme Najádu nebo pana Mordecaie Smithe. Hosté, zahaleni tisíci mihotavými světélky a miliónem intimních stínů, vydechli úžasem. Řezáčem budou vydávat pedagogický časopis a Obrazy života budou vycházet v Litomyšli u p. Ve vydutině té jest písečný kámen, na způsob sedadla vystrouhaný a celý mechem obrostlý. The flames spread enthusiastically across the forecourt towards the sow, lapping up the kindling. Polomrtvou zanechají ji v koleji silnice a těší se, že ji přijíždějící vůz přejede. Na podlaze ležely bambusové rohože, vydatně potřísněné citrusovou a betelovou šťávou. Zpočátku ten hantec ve Vás bude drhnout, ale pokud vydržíte, jediné oko nezůstane suchý. Přijížděje k domovu, chtěl se přesvědčit, zdali i třetí rada žebrákova dobrá byla. Několik vteřin ze sebe nedokázal vydat slovo, a když konečně promluvil, bylo to anglicky. Máj, a nemejlím li se, vychází v tomtéž formátu Bibliotéka románů, vydání Kobrovo. Vybral, text k vydání připravil, doslov napsal a vysvětlivkami opatřil Miloslav Novotný. Jen si nemysli, že to dělám jako spisovatelé, kteří odjinud berouce, za své vydávají.


Pro zajímavost:

přijít, přijet anglicky,
přijít s čím, uvést co anglicky,
kindergarten anglicky,
United Kingdom anglicky,
vydat se, vyrazit anglicky,
přijít, přijet francouzsky,
přijít synonyma,