Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz vystoupení, předvedení, výkon, výkonnost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vystoupení, předvedení, výkon, výkonnost

výkon německy, výkon francouzsky, vystoupení synonyma, dobře měřitelný výkon německy, maximální výkon německy, výkonnost německy, výkon ostatní předněty,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vystoupení, předvedení, výkon, výkonnost ve větách.

Kritériem postupu nebývá pouze seniorita, ale také výkonnost nebo jsou aplikovány kompetenční přístupy. Křivka denní výkonnosti Ve svém absolutním výkonnostním maximu a minimu se vzájemně lišíme. Odborníci poznají již podle stavby základní desky maximální možnou výkonnost počítače. Vždycky si zakládal na výkonnosti svého oddělení, a tohle pro něho byla drtivá rána. Tím umožňuje zjistit individuální výkonnost v oblasti pozornosti a soustředění. Po probuzení výkonnost člověka stoupá až k dopolednímu vrcholu mezi. Na kapacitě a průchodnosti řadiče závisí výkonnost počítače. Druhý, odpolední výkonnostní vrchol přichází většinou mezi. Pak vyplul Lom, aby jim ukázal plnou výkonnost své loďky. Každý máme svá výkonnostní maxima i minima. Po obědě následuje výkonnostní minimum mezi. Obecně má denní výkonnost tento průběh. Tím byla zajištěna vysoká výkonnost. Galaktická encyklopedie definuje robota jako mechanické zařízení, které má vykonávat práci za člověka. Nebylo to nic divného, an tenkráte ty nejvznešenější paní všechny domácí práce vykonávaly. Návštěvy kondolenční dlužno vykonati v různé době tyto se řídí dle stupně přátelství. Tím vyřízeno bylo první číslo turistického programu a vykonána cesta sedmdesáti kilometrů. Sňatek Matyldy Lebenové s Vlastimilem Vojvodským vykonal se nazítří s okázalostí a hlučně. Veškerá věda technická vykonala na příklad v předešlém století přímo obrovské pokroky. Teď seběhněte po schodech, odvažte psa a přihlížejte Blondinovu akrobatickému vystoupení. Nemluvím nyní jako lékař, nýbrž jako kurátor a vykonavatel poslední vůle sira Karla. Jaký důvod? Chtěl jí oznámit, že čin byl vykonán, anebo jí snad způsobit zármutek. Obrázek označuje druh činnosti, kterou aplikace vykonává, popis určuje název aplikace. Každá aktivita má vymezený okruh prací které mohou uživatelé vykonávat samostatně. Sirotek vzal lístek, s radostí vše vykonati přislíbil a mnohem veselejší se vrátil. Později se proslechlo, že se přestěhoval do Klánovic u Prahy a vykonává tam praksi. Každá dílna má vymezený okruh prací které mohou uživatelé vykonávat samostatně. Hra ta byla velmi pozoruhodná, ale výstředního rázu, jako jiné Holmesovy výkony. Sdružili se do spolku, který má existovat až do chvíle, kdy bude práce vykonána. Byla rovnatelkou rozepří a vykonávala často i náboženské obřady jako kněžka.


Pro zajímavost: