Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce angličtiny obsahující výraz založit, ustanovit, vytvořit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu založit, ustanovit, vytvořit

založit anglicky, vytvořit něco anglicky, vytvořit, vyrobit německy, ustanovit synonyma, zakládat, založit, stavět synonyma, vytvořit se synonyma, zahrnout, založit synonyma, vytvořit synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu založit, ustanovit, vytvořit ve větách.

Dalším cílem je vytvoření kultury založené na sdílení a spoluvytváření společenství. Nejjednodušší je šíření vzácných plynů, které vytvoří radioaktivní oblak unášený a rozptylovaný vzdušnými proudy. Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Toto ustanovení bylo to jediné, což Markytě třeba bylo, jiného uvádění a nařizování nepotřebovala. Jednoduše a rychle umožní vytvořit strukturovaný popis pracovních míst přesně podle potřeb firmy. Jistě jste si už sám vytvořil nějakou teorii, vysvětlující veškerá fakta, která jsme vyslechli. Pokud já vím, založil jej jistý americký milionář Ezekiah Hopkins, zřejmě dost velký podivín. Kromě již zmíněných manuálů byly v rámci tohoto projektu vytvořeny další dvě příručky. Byla to zkušenost inspirující, v souladu s naší snahou vytvořit knihu o tibetském buddhismu. Goszler, vedly k tomu, že naproti vzpomenutému spolku byl založen zvláštní spolek pruský r. Ve stejné době dochází i k vytvoření protilátek, které lze prokázat laboratorním testem. Listy je možné mezi sebou i přesunovat tažením levým tlačítkem myši za jejich záložky. Došlou poštu si můžete také třídit do složek, které si vytvoříte podle svých potřeb. Beze všech překážek je starý kníže požehnal a Jiříka za svého spoluvládce ustanovil. Nemá li věno na manželku nebo na dědice její připadnouti, budiž to výslovně ustanoveno. Mezi symboly však nenajdeme žádné dolní indexy, ty musíme vždy vytvořit formátováním. Pomocí programu Internet Explorer si můžeme vytvořit seznam oblíbených webových stránek. Záložka aktivní karty je vždy v popředí a částečně přesahuje ostatní záložky Obr. Mezi jednotlivými listy se přepíná klepnutím levým tlačítkem myši na jejich záložky. Antily, Amerika Střední a část Jižní Ameriky na sever od Amazonky vytvořily novou zemi. Podobně i ustanovení komunit nebo jejich rušení je v kompetenci hlavního představeného. Velkou, prostrannou, do okrouhla založenou zahradu ohražoval neprůhledný samorostlý plot. Výsledkem je vytvoření několika archívů, které pak jednotlivě zkopírujete na diskety. Ministerstvo slibuje i finanční podporu korporacím a obcím, jež dívčí lycea založí. Založením dívčího školství přibyl k dosavadním nový faktor výchovný, učitelka. Podlaha z udusané hlíny se na jednom místě propadla a vytvořila tak přirozený hrob. Plány učební a všechna k nim se pojící ustanovení nabyla platnosti počátkem šk. Kondomy zabraňují šíření HIV tím, že vytvoří spolehlivou bariéru kolem penisu. Pak již můžete do své nově založené schránky vstoupit a začít posílat zprávy. Konečně mu přišlo na rozum, aby tu za královnu ustanovil, která ho nejvíc miluje.


Pro zajímavost:

jmenovat, ustanovit synonyma,
vytvořit přebytek francouzsky,
opírat, založit, stavět synonyma,
vytvoření španělsky,
podávat, vytvořit (výkony) německy,
založit synonyma,
založit německy,