Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Ajoutez-le à ma note, s'il vous plaît. [ažute l´a ma not, sil vu ple] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Ajoutez-le à ma note, s'il vous plaît. [ažute l´a ma not, sil vu ple]

má hlad francouzsky, plat francouzsky, nástupní plat francouzsky, plat, mzda francouzsky, Pneu plat [pnö a pla] francouzsky, plaît: s´il vous francouzsky, le (la) quatrime francouzsky, légumes m, pl francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Ajoutez-le à ma note, s'il vous plaît. [ažute l´a ma not, sil vu ple] ve větách.

Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. To byl výraz inteligence, sebevědomé plemenné pýchy síly. Plná důvěra studentkám věnovaná budí a sílí smysl pro řádnost, povinnost a poctivost. Chtěla li vzdorovat, dostala bití chtěla li plakat, dostala bití, a to notně. Nyní, kdy jsme opět při plné síle, vypadá sídlo to zcela přívětivě. Těžký mlat se v pěsti silné leskne, Chřestí plný přes ramena toul. Doprovodná plavidla deaktivovala silové paprsky a odplula vzduchem. Lesem, kvapícím temnem stísněným, silná se plížila vůně. Verunka pospíchala po silnici úzkosti a strachu plna. There was a pursuit on the playing field, he noticed. Mrtva i ona, v plné síle učitelského působení. Byl to vysoký vousatý muž snědé pleti. Uprostřed planiny vede hlavní silnice. Alekův neklid se vrátil s plnou silou. Pláč sílil a já brzy zahlédl oheň. Byl jsem odpočatý a opět plný sil. Jejich síla přese mne planula. Druhý plán kousek silnice. Příroda je plna síly. Jasná pleť, živé oko, souměrnost postavy, grácie pohybů, vše odpíralo posněženým skráním zajímavým kontrastem. Kdežto plemene rovníkového přibývalo pozvolna celkem rovnoměrně, přírůstek Labanců zmenšil se již koncem XX. Byl to zamlklý, puntičkářský člověk, věčně trochu nabručený a hovořil se silným aberdeenským přízvukem. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Cílem je napomáhat volnému pohybu pracovních sil v rámci Evropského hospodářského prostoru a Švýcarska. Výminkou tou jsou nešťastné bytosti, děti silných pijáků, zatížené dědičným sklonem k pijáctví. Nejsem úředním představitelem zákona, ale zastávám se spravedlnosti, seč mi mé chabé síly stačí. Nepoužité šachty jsou z venku zakryty plechovými záslepkami, aby dovnitř skříně nemohl vnikat prach. Vždy? jsem už daleko od Ugandy, vojenských zátarasů na silnicích a chlípných řidičů náklaďáků. Tam naposled sbírala Honorata své síly, aby potom tím usilovněji předsevzetí své mohla uskutečniti.


Pro zajímavost:

volailles f pl francouzsky,
le produit national brut francouzsky,
note f francouzsky,
combustibles m, pl francouzsky,
mersi. E vu?] francouzsky,
télécommunications f, pl francouzsky,
cadres m, pl francouzsky,