Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Bonjour / bonsoir / bonne nuit [bo~žur / bo~sua:r / bon nui] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Bonjour / bonsoir / bonne nuit [bo~žur / bo~sua:r / bon nui]

nuit f francouzsky, bonsoir francouzsky, jsem nucen něco francouzsky, bonjour francouzsky, nůžkový efekt francouzsky, bon / mauvais francouzsky, nuage m francouzsky, puve vu nu pra~dr a~ foto francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Bonjour / bonsoir / bonne nuit [bo~žur / bo~sua:r / bon nui] ve větách.

Bonnský profesor práv slavný dr. Nuže, pilné ruce přinášíme ku práci posvátné, chtějíce pracovati pro vzdělání národní, pro člověčenstvo. Proto laboratorní detekce viru v některých dalších tělesných tekutinách neznamená nutně riziko přenosu. Podle sdělení doktora Watsona to byl nůž, jakého chirurgové používají k těm nejjemnějším operacím. Proto moudrá matka nepodává dítěti před samým uložením ani bonbonů ani čokolády, ani koláčů. Postupy při řešení havarijních situací je nutno pravidelně nacvičovat, procvičovat a prověřovat. Proto je nutno, aby z hospodářství přírody ustoupilo všechno ošklivé, bezúčelné a nedokonalé. Nutíme li mozek pracovat bez dostatečných informací, je to, jako když spustíme stroj naprázdno. Není nutné ji používat, k ovládání oken plně postačí tlačítka na konci titulkového pruhu. Jinak člověk svou energii a pozornost nutně tříští, zatímco je nutné, aby je soustřeďoval. Dostává se mi rozhřešení, a zbožně i pokorně líbám křížek na štole pátera Bonaventury. Pro změnu nastavení je nutné nejdříve stisknout tlačítko Použít a pak teprve tlačítko OK. Časem zmizí i krajnice a zůstává jen rozehřátá nudle asfaltu, vytrvale směřující k jihu. Potom okno otevřel, se zapraskáním vrazil nůž mezi okenice, nadzvedl závlačku a rozrazil je. Odborného lékaře nutně navštivte při zjištění jakýchkoliv změn na vašich genitáliích. Pokud takový program nemáte, pak je nutné ponechat výběr na přednastaveném archivátoru ZIP. Kupříkladu některé jejich osobité ostrovní zvyklosti je bezpodmínečně nutné zachovávat. Když nevěsta ženicha mrtvého spatřila, běžela zpátky, popadla nůž a do sebe ho vrazila. Nuže, chytrý pracovník jest velmi bedliv toho, co si uchystá ve svém podstřeší mozkovém. Potom není nutné k pozdějšímu rozbalení zkomprimovaného souboru použít externí program. Kurzorové a editační klávesy klávesy mezi alfanumerickou a numerickou částí klávesnice. Nemáte ponětí, co je přesně zač ten nátlak, který člověka nutí dělat takové věci. Der Digitalreceiver fordert Sie nun zur Eingabe Ihrer pers onlichen Identifikationsnummer auf. Dimenze Tyto testy jsou zaměřeny jednak na verbální, numerické a induktivní usuzování. Jest též nutno znáti veškeru drůbež, veškeru zvěř, která se požívá i také ryby. Občas narazíme na samotu, nuzný kamenný domek, jindy zase na bezprizorné stádo dobytka. Správně! Nu, Watsone, udělal jste jako věrný přítel vše, co bylo ve vašich silách. Nikdy by neopustily můj sekretář, kdyby nebylo absolutně nutné pořídit od nich kopii. Nu, Watsone, pomohli jsme jedné pozoruhodné ženě i jednomu neméně zajímavému muži. Nu, podíváme se dovnitř, nenajdeme li tam něco, co celou záležitost trochu osvětlí.


Pro zajímavost:

numéro m francouzsky,
Nuka´alofa zeměpis,
být nutný německy,
nucení synonyma,
Ich sehe mich nur um. německy,
nutit, přinutit, dohnat synonyma,
telephone number anglicky,