Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Bureau de tabac [büro d´tabak] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Bureau de tabac [büro d´tabak]

cours de russe francouzsky, technologie f de pointe francouzsky, disposer de qc francouzsky, appareil de production francouzsky, billet (de train) francouzsky, effet m de seuil francouzsky, serviette (de toilete) f francouzsky, bureau m francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Bureau de tabac [büro d´tabak] ve větách.

Pro často psané typy dokumentů disponuje různými šablonami dopisy, faxy, zprávy, brožury, příručky atd. Tato brožura má za cíl poskytnout stručný přehled o nejběžnějších sexuálně přenosných infekcích. Chodíval tam major Sholto, kapitán Morstan a poručík Bromley Brown, který velel domorodým oddílům. Policie opět všemožně brojí proti ústavu mému a podala nepříznivou zprávu k vyšším místům. Jeník otevřel prádelník a opatrně položil na stůl červenou broušenou vázu s uraženým hrdlem. Mýtina byla plná a svah pokryt lavinou nahých, oddechujících a chvějících se bronzových těl. Raneček obsahoval bochník chleba, jazyk v staniolovém obalu a dvě krabice naložených broskví. Barva licí jejích jako nádech na zralých broskvích, ústa pak jako purpur květu granátového. Baron má pod nosem navoskované hroty kníru, připomínající krátká tykadla nějakého brouka. Jeho hlasový modulátor zapojil všechny ironické obvody v parodii stylu reklamních brožur. Nevyslyšený milenec mohl zabít manžele Brownerovy a mužské ucho mohlo patřit manželovi. Perhaps only through still further advance can enlightenment and improvement be brought about. Takové tedy byly mimořádné události kolem domácího pacienta a lékaře z Brook Street. Měla příjemnou negroidní tvář, jež se ve světle svíčky zdála nazlátle bronzová. Obyčejná londýnská drožka jest mnohem méně prostorná nežli brougham gentlemanův. Pan professor Starý vybízel nás v zoologii k zakládání sbírek motýlů a brouků. Předpokládám, že podezíráte onoho Jima Brownera, stevarda na lodi z Liverpoolu. Na konci Broad Street seběhl až k vodě, kde bylo malé dřevěné přístaviště. But for every object brought low, there were a dozen still spinning, still whining. Brotherhood be damned, it was dog eat dog, same as any over subscribed profession. Donnithorpe je malá víska, kousek na sever od Langmere, v broadském kraji. Denně jsme brodili dvacet větších přítoků řeky, někdy i hlavní tok. The victim was a well built, attractive thirty year old woman from Brooklyn. Jsou to malé plané broskvičky, které mají podivnou hořkokyselou chut. Vždyť neni ani broučka na světě, aby neměl na sobě něco pěkného. Aleksander neklidně škubal nitky z brokátového čalounění křesla. Then some one broke into the house and anxiously called for a policeman. Hammersmith stared up at Galloway, his erupting brows knitted in anger. The broken flank spewed citizens like a slashed artery spitting blood. Dostali jsme darem červenou broušenou vázu, která došla rozbitá.


Pro zajímavost:

économie f de marché francouzsky,
salle (f) de bains francouzsky,
dossier m de cnadidature francouzsky,
salle de bain f francouzsky,
taux m de couverture francouzsky,
discuter de qc francouzsky,
lieu de naissance m francouzsky,