Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Doux / amer / salé / aigre [du / amer / sale / egr´] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Doux / amer / salé / aigre [du / amer / sale / egr´]

égrenage m francouzsky, tirer son épingle du jeu francouzsky, accroissement m du stock francouzsky, sale of the century anglicky, jumble sale anglicky, du pali synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Doux / amer / salé / aigre [du / amer / sale / egr´] ve větách.

Američtí Liberijci se uzavírají i ve vlastním náboženském světě, který je místním Afričanům nepřístupný. Jak vidíte, dospěli jsme již eliminačním procesem k názoru, že viděla pravděpodobně nějakého Američana. Podařilo se diplomaticky projednat zálwřiroari c Číně a hlavně volnější přístup Američanů do Japonska. Preslovi, Staňkovi, Amerlingovi, Hankovi, Hansgirgovi, Strobachovi, Riegrovi a všem, kterým o věc jde. Ještě včera byli černými páriji, bezprávnými otroky na plantážích v jižních státech Ameriky. Můžete se setkat s horším nebezpečím, než je anglický zákon, nebo vaši američtí nepřátelé. Nechť si však nikdo nemyslí, že Američanky, které většinou v úřadech, školách, závodech atd. Pokud já vím, založil jej jistý americký milionář Ezekiah Hopkins, zřejmě dost velký podivín. Zajímavo je především, že v Americe máme čtyři tyto koleje vysokoškolské výhradně dívčí. Měl jsem jakési tušení, že bychom toho amerického výtečníka mohli najít v jejich záznamech. Oba byli z misionářských rodin první byl synem amerického baptisty, druhý římského katolíka. Mluvil s americkým přízvukem, jejž však neprovázely žádné výstřelky ve vyjadřování. Antily, Amerika Střední a část Jižní Ameriky na sever od Amazonky vytvořily novou zemi. Na britský policajty to nedělá dojem, když se začnete vohánět americkým vobčanstvím. Ostatní mu udělali kávu a ujišťovali ho, že mu americký konzulát v Chartúmu pomůže. Pod vedením amerického presidenta Cartera, MZV USA Henry Kissinger Podpis mírové smlouvy. Podezření také nepochybně vyvolávaly jeho šaty a pěkné kvalitní americké vybavení. Řekl Američanům, že by bylo lepší Ládina nechat tam, kde na něj můžou dohlídnout. Usmrcený byl americký gentleman, kterýž bydlil po několik týdnů ve hlavním městě. Dnešní žena má takřka úplně svobodnou volbu svého povolání, jmenovitě v Americe. Dnešní Amerika ona jistě jiné výchovné ideály, než je měla středověká Itálie. Jeho příklad následovala veškerá elita, oni potomkové černých amerických otroků. Chodívala do americké knihovny v Rue d Elysée a prohlížela si obrázkové časopisy. Podejte mi laskavě písmeno K americké encyklopedie, stojí hned vedle vás na polici. Kongres ve Filadelfii jim toho sice neschválil, ale ženy americké neustaly v zápasu. Osudy a chování těchto kolonistů sami si říkali Americo Liberians jsou zajímavé. Věc dostala se do rukou vojenskému soudu, který ihned předvolal paní Amerlingovou. Jak v Itálii, tak v Americe kolovala spousta historek o jeho hrůzných schopnostech. Byl bych ještě pár dní vyčkával, ale jeho odjezd do Ameriky mne donutil jednat. Byla to typická americká reklama, ale údajně měla pocházet od anglické firmy.


Pro zajímavost: