Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz du par le büs / la navet d´laeropor] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu du par le büs / la navet d´laeropor]

le (la) quatrime francouzsky, ici, l francouzsky, l-bas francouzsky, par rapport a francouzsky, le surdettement des PVD francouzsky, crédit m la consommation francouzsky, le produit national brut francouzsky, Je peux avoir la carte francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu du par le büs / la navet d´laeropor] ve větách.

Navstevnické kryty poskytnou bezpecné utociste pro navstevníky kdyz bude park v pohotovostním rezimu. Jejich porusení neskutecne rozrusuje mnoho návstevníku a snizuje i hodnocení Parku. Doporucuji ti najmout více uklizecu, aby navstevníci park nepomluvali kvuli spíne. Navstevníci prestanou navstevovat Jurský Park pokud se budou cítit v nebezpecí. Je dulezité, aby návstevnící vedeli, ze v parku máme pro ne útociste. Vsiml jsi si, ze jeden z nasich návstevníku musel opustit park dríve. Pokud je Park nebezpecný, návstevníci tam jednoduse prestanou chodit. Tím se navstevníci stavají nestastní a ty riskujes popularitu parku. Skupina návstevníku opustila park, protoze se cítili v nebezpecí. Návstevnící je pouzívají, pokud je v park v Pohotovostním Modu. Hodne návstevníku opoustí park, aniz by videli nejaké dinosaury. Jeden z návstevníku práve opustil park, aniz by videl Dinosaury. Musís varovat návstevníky a uvést park do Pohotovostního Modu. Mission Visitors V Uzasné, návstevníci jsou parkem poteseni. Korelyi odcestoval do Parnifouru na návštěvu příbuzného. UnitHelp AUnitWelcomeCentre Zde návstevnící opoustí Park. Potrebujeme, abys navedl Parasaurolopha skrze tohle bludiste. Navstevníci se pri dlouhém chození parkem casto unaví. Prece nechces, aby se návstevníci v parku nudili. Mission RgrAttk D Návstevnící uvízli v parku. Zjisti hodnocení parku od návstevníku. Len pár sekúnd naviac, Bella. Návštěva u Paramora. Strategie individuálního řízení kariéry Strategie individuálního řízení kariéry navazuje na individuální plánování kariéry. Přihlouplá, banální poznámka, která navodila uklidňující atmosféru klubového tlachání, Elizabeth jako zázrakem zkonejšila. Na základe prání návstevníku je analyzátor schopný hledat vlastnosti dinosauru, kterého chce návstevník pozorovat. Kdo navštíví Švýcarsko, je překvapen existencí četných restaurací, kde se prodávají jenom lihuprosté nápoje. Je důležité vědět, že naprostá většina nejrozšířenějších toxických plynů a par má dráždivé účinky. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Neočekávaná a téměř nevysvětlitelná návštěva z vesmíru však naprosto ospravedlňovala jeho rozčilení.


Pro zajímavost:

la semaine prochaine francouzsky,
la nature francouzsky,
le taux d´intért francouzsky,
Ajoutez-le ma note francouzsky,
éviter le piege francouzsky,
la décision francouzsky,
industriel, le francouzsky,