Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Essence sans plomb [esa~s sa~ plo~] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Essence sans plomb [esa~s sa~ plo~]

parents m,pl francouzsky, biens et services m pl francouzsky, prix m pl de revient francouzsky, cadres m, pl francouzsky, sans francouzsky, platební bilance francouzsky, petits enfants m,pl francouzsky, plancher m francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Essence sans plomb [esa~s sa~ plo~] ve větách.

Nebýt šťastné náhody s tou zlatou plombou, nic by bylo pravděpodobně nevzbudilo vaše podezření. Slunce prosvítající listím se třpytilo na hebkých slupkách plodů nápadně připomínajících hrušky. Polí plovoucích počalo se užívati koncem tisíciletí na jižním Islandě, již pro skutečnou potřebu. Geometrií má se dospěti k vypočítávání snadnějších případů plošného a krychlového obsahu. Pronikavě zazářila třínohá věž chapmanského majáku, postaveného na ploché bažinaté půdě. Skrze drátěný plot tenisového kurtu obrostlý zelenými šlahouny prosvítalo žluté světlo lamp. Voda na plochách tvořících rozhraní vrstev může působit jako mazadlo a usnadňovat klouzání. Venku za nízkým, bíle natřeným plotem čekal kočárek, do něhož zapražen byl pár hřebců. Výměna plynů se uskutečňuje na velmi rozsáhlé ploše drobných komůrek, plicních sklípků. Bůh Vám, výborná paní, račiž propůjčiti potřebného k takovým plodům pohodlí a pokoje. Teleskop, veliký to přístroj, postavený na trojnožce, umístěn byl na ploché střeše domu. Zdaleka jsme ještě nepochopili plody lidského ducha, které se dají pochopit jedině rozumem. Po nainstalování se na ploše objeví tato ikona, pomocí které prohlížeč také spustíme. Ohromná plocha písku po odlivu moře hnědozlatá s velikými zrcadly zlatě svítící vody. Přesun nelze provádět s oknem, které má maximální velikost přes celou plochu obrazovky. Velkou, prostrannou, do okrouhla založenou zahradu ohražoval neprůhledný samorostlý plot. Floryho domek stál na horním konci nezastavěné plochy maidánu, blízko k okraji džungle. Tato pracovní plocha vlastně představuje stránku dokumentu onen papír v psacím stroji. Mel bys vzdy pouzívat ploty s Vysokým Zabezpecením, kdyz chovás nebezpecné dinosaury. Na nejvzdálenějším konci zahrady byly tak husté, že tvořily souvislý živý plot. Však víš, že uvnitř těchto plodů jsou zrnka či jádra, která jsou jejich semeny. Jejím stisknutím se kdykoliv rychle dostanete k ikonám programů na ploše obrazovky. Ke stěně byla přilepená ještěrka taukte, plochá a nehybná jako heraldický drak. Jsou neobyčejně ploché a jakoby ztluštělé, což je pro boxery charakteristické. Vídíš li, že mužské květy nemají plodů, pomyslíš si, že jsou neužitečny. Pod pravítkem je bílá pracovní plocha, v níž se bude vytvářet vlastní text. Monitor můžete případně i natočit, ale maximálně v plošném úhlu stupňů. Jen co přelezli plot a sebrali ze země pušky, uslyšeli od okraje džungle křik. Jsou to především rozlehlé plochy rovinatých pouští, většinou zcela pusté. Trojice přátel mohla se ještě ohlédnouti po menšící se ploše své vlasti.


Pro zajímavost:

nástupní plat francouzsky,
télécommunications f, pl francouzsky,
combustibles m, pl francouzsky,
quotas m pl francouzsky,
Pneu plat [pnö a pla] francouzsky,
conseils m, pl francouzsky,
Pays-Bas m,pl francouzsky,