Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Est-ce que c´est le bus / le train pour? [esk´se l´büs / l´tre~ pur ] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Est-ce que c´est le bus / le train pour? [esk´se l´büs / l´tre~ pur ]

éviter le piege francouzsky, industriel, le francouzsky, le produit national brut francouzsky, le taux d´intért francouzsky, Pour aller ? [pur ale a] francouzsky, connaitre le succs francouzsky, le (la) quatrime francouzsky, le placement francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Est-ce que c´est le bus / le train pour? [esk´se l´büs / l´tre~ pur ] ve větách.

Cestovatel přešel ke mně, v oblaku purpurové látky. Jest to trošku neohrabaná osoba, sousedského zjevu, hodně omezená, tuze ctihodná a puritánství nakloněná. Průlinami rašících větví padá zlaté slunce na křížovou cestu, podléšťkové oči potkávají sasanky. Muži, které jsme pronásledovali, zvolili podivně klikatou cestu, zřejmě aby unikli nevítané pozornosti. Jako evakuační zavazadlo poslouží každé běžné cestovní zavazadlo, batoh, cestovní taška nebo kufr. Delší cesta nejen uklidní otřesené nervy přítele našeho, nýbrž zahojí také zraněné srdce jeho. Kapitán Morstan mi krátce poté ukázal jeho jméno v seznamu cestujících jednoho poštovního parníku. Nadarmo jsem pátral mezi hloučky cestujících a vyprovázejících po pružné postavě svého přítele. Při každém záhybu cesty vykřikl Baskerville jásavě, ohlédl se radostně a kladl bezčetné otázky. Později mi vyprávěla, že jsem jí během cesty připadal neuvěřitelně nezúčastněný a vzdálený. Zřejmě ho sledovala celou cestu do kopce, jako pes, který vyprovází pohledem podezřelého vetřelce. Opuštěné dlouhé úseky vodní cesty se táhly do dálek, ztrácejících se v zastíněném přítmí. Jediná cesta, jak tomu vsemu zabránit, je aktivace Pohotovostního Módu, kdykoliv jsou lidé vydeseni. Můj první cestovatelský krůček se odehrál, když mi bylo necelých patnáct let, o prázdninách. Jsou to právě zápisy a vzpomínky z jeho úředních cest, obsahující mnoho zajímavých zpráv. Nemohl jsem, milý kmotříčku, dříve přijít přihodilo se mi na cestě něco neočekávaného. Barva licí jejích jako nádech na zralých broskvích, ústa pak jako purpur květu granátového. Tím vyřízeno bylo první číslo turistického programu a vykonána cesta sedmdesáti kilometrů. Lze tedy říci, že pravděpodobnost přenosu lze touto cestou považovat za prakticky vyloučenou. Cesta se všelijak klikatí, stoupá, klesá k řece, vede bizarními skalami, ale není namáhavá. Druhá cesta byla k Bělinčiným rodičům, kteří své děti znova narozené k srdci přitiskli. Nástupové cesty k ledovým horám se v padesátých letech daly nazývat opravdu objevitelskými. Strýc Valentin viděl někdy ještě víc, když Marta utíkala, nebo cestou rozpustile skákala. Stromy s matnými, olivově zelenými listy lemovaly cestu v sevřených, zaprášených šicích. Na zakončení té kouzelné cesty jsem do toho kriplovského parníku div neudělal novou díru. Tentokrát dav celou cestu vykřikoval do světa naše jména, jako bychom byli filmové hvězdy. Pak zase lezl přes cestu štír a děvčata zakroužily okolo něho, křičíce, že jedovatý. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová. Cestující je navedou zpet do vozovny, ale ty je musís ochránit pred rozzurenými dinosaury. Již urazili hodný kus cesty, tu spatřili u stromu přivázaného a hladem zmořeného chrta.


Pro zajímavost:

aliments m pl pour bétail francouzsky,
pour francouzsky,
train m francouzsky,
pour cent m francouzsky,
ce soir francouzsky,
est m francouzsky,
ce matin francouzsky,