Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Est-ce que je peux réserver une chambre? [esk ž´p´ rezerve ün ša~br´] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Est-ce que je peux réserver une chambre? [esk ž´p´ rezerve ün ša~br´]

Je peux avoir la carte francouzsky, une valeur nominale francouzsky, je mu teplo francouzsky, Je cherche [ž´šerš] francouzsky, réserver francouzsky, obligé,e: je suis obligé francouzsky, je, jsou francouzsky, Kde je kabinka? francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Est-ce que je peux réserver une chambre? [esk ž´p´ rezerve ün ša~br´] ve větách.

Vedle tohoto sedmistomilionového národa ještě dvacetimilionový nárůdek eskymácký zbýval ve vzdáleném Grónsku. Pojednou však prudce mávl zaťatou pěstí, jako by odhazoval veškerou rezervovanost, a začal vyprávět. Sama hleďte její silnější strany vyzkoušeti a brzo spatříte, co unésti může seč bude. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová. Teď nemůžu mluvit, řekl Queller, když se mu Miranda konečně příštího rána dovolala. Někdy z toho Quellerovi šla hlava kolem, v jakém zašmodrchaném světě to funguje. Ten chlap určitě uhodl, k čemu se slečna Hunterová chystá, a svoji oběť unesl. Nicméně ke spolehlivosti negativního výsledku je třeba ponechat určitou rezervu. Přetrvávají rezervované postoje vůči HIV pozitivním a AIDS nemocným osobám. Můžeme říci aspoň tolik tohle není žádná obyčejná milostná eskapáda. Hervorragend geeignet, Beh lter auch quer zur Bandausrichtung zu transportieren. Naschvál mu hradní plnou cíchu hrachu naměřil, jestli to opravdu unese. He wanted, no, he demanded, a reasonable answer to his reasonable question. Dcery sousedního krále unesl jeden drak a ukryl je zde pod tou slují. Vague wisps of unease floated in his system, clogging his responses. Budeme mít rezervé v druhém vagóně první třídy odpředu. OPEN GRID BAND Ein Kunststoffmodulband mit flachen Querrippen. Společně mě pak unesli Ysanniným strážcům před nosem. SHL Occupational Profile Questionnaire a testy schopností D. Její eskorta překvapeně ztuhla a nedokázala zareagovat. Had he heard this he would have questioned the sense of it. The woman, after questioning, went home with the Marines. Poslali eskadru válečných strojů ze Žabí hvězdy. His accent was thick, but the question was quite clear. For it is a question of the success of the treatment. Dala tedy prince mocí unésti, aby ho zde dochovala. Osoba, které se Queller pokoušel dovolat, Miranda. He she will also answer any questions you may have. Sie k onnen jeweils nur eine Quelle ausw ahlen, d. Zůstaň poblíž a budeš mít, co jen uneseš.


Pro zajímavost:

ce soir francouzsky,
voudrais: je - francouzsky,
chambre f francouzsky,
préfre: je francouzsky,
je třeba francouzsky,
tady je, tam je francouzsky,
ce matin francouzsky,