Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Est-ce que je peux réserver une place? [esk´ž´pö rezerve ün plas] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Est-ce que je peux réserver une place? [esk´ž´pö rezerve ün plas]

Je peux avoir la carte francouzsky, une valeur nominale francouzsky, je mu zima francouzsky, Je snídaně v ceně? francouzsky, réserver francouzsky, obligé,e: je suis obligé francouzsky, je mu teplo francouzsky, Kde je kabinka? francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Est-ce que je peux réserver une place? [esk´ž´pö rezerve ün plas] ve větách.

Pojednou však prudce mávl zaťatou pěstí, jako by odhazoval veškerou rezervovanost, a začal vyprávět. Sama hleďte její silnější strany vyzkoušeti a brzo spatříte, co unésti může seč bude. Pokud diskety používáte, pak si na jejich uložení pořiďte speciální plastovou krabičku. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová. Teď nemůžu mluvit, řekl Queller, když se mu Miranda konečně příštího rána dovolala. Každé sestavení profilu je placené, zájemce nemá přístup k procesu vyhodnocení testu. Na Starém bělidle nebylo včel, ale pan otec poslal vždy plást medu, když přehlížel. Samotní albertosauri jsou vsak velmi plasí a kazdá drobnost je muze neskutecne vydesit. Plasty jsou asi skutečně jediným poselstvím civilizace, které najdete opravdu všude. Horečně zašťáral v sutinách na podlaze a vylovil kus hadice a plastikový šálek. Někdy z toho Quellerovi šla hlava kolem, v jakém zašmodrchaném světě to funguje. Opět sebou plácl na stěnu a pokračoval v melodii tam, kde před chvílí přestal. Ten chlap určitě uhodl, k čemu se slečna Hunterová chystá, a svoji oběť unesl. Nicméně ke spolehlivosti negativního výsledku je třeba ponechat určitou rezervu. Dále nashromáždil hromadu placatých kamínků a na každý vyškrábal písmeno. Pozorovala myši, jak cupitají po kleci a zuřivě běhají v plastikových kolech. Přetrvávají rezervované postoje vůči HIV pozitivním a AIDS nemocným osobám. Vybral pět malých plastikových čtverečků a rozložil je na pultu před sebou. Když snědli několik placek a trochu se ohřáli, poslala je Madlenka pro krále. Já do toho dám podnět, elastiku, plastiku, intelekt, kolorit, sentiment a duši. Zřejmě tu nebyla jen placenou služebnicí, ale milou a váženou přítelkyní. Hervorragend geeignet, Beh lter auch quer zur Bandausrichtung zu transportieren. Sestup skončil neslavně vrak sebou plácl na břicho do temného močálu. Naschvál mu hradní plnou cíchu hrachu naměřil, jestli to opravdu unese. He wanted, no, he demanded, a reasonable answer to his reasonable question. Postup prodeje by byl obdobný, liší se pouze způsob dopravy a placení. The awakening requires time, as the dream takes place during that period. Dcery sousedního krále unesl jeden drak a ukryl je zde pod tou slují. Toby nás vedl dolů k řece, přeběhl Belmont Place a Prince s Street. Plácl Němce do zad s tak bujarou důvěrností, že ten až zamrkal.


Pro zajímavost:

place f francouzsky,
voudrais: je - francouzsky,
je, jsou francouzsky,
ce soir francouzsky,
je třeba francouzsky,
tady je, tam je francouzsky,
préfre: je francouzsky,