Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Est-ce qu´il y a un arrêt de bus près d'ici? [esk ilja anare d´büs pre disi] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Est-ce qu´il y a un arrêt de bus près d'ici? [esk ilja anare d´büs pre disi]

disposer de qc francouzsky, discuter de qc francouzsky, poste m de radio francouzsky, taux m de couverture francouzsky, côté de francouzsky, subir q de plein fouet francouzsky, appareil de production francouzsky, billet (de train) francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Est-ce qu´il y a un arrêt de bus près d'ici? [esk ilja anare d´büs pre disi] ve větách.

Otázkou zůstává, zda to odráží spíše preventivní chování či hlubší diskriminační postoje. Cítila som Edwardove prsty prepletené s mojimi. Doufám, ze brzo prestane prset. Zdravotní péče při radiační havárii spočívá v komplexu léčebně preventivních, hygienických a protiepidemických opatření. Rozhodli jsme se použít Hoganův osobnostní dotazník, jehož dílčí výsledky pomáhají predikovat manažerský potenciál. Vedle tohoto sedmistomilionového národa ještě dvacetimilionový nárůdek eskymácký zbýval ve vzdáleném Grónsku. Characterization of sexually transmitted disease cloníc patiens with recent human immunodeficiency virus infection. Pro často psané typy dokumentů disponuje různými šablonami dopisy, faxy, zprávy, brožury, příručky atd. Aby se predeslo rozzurenemu chovani, je treba obcas nespokojenemu dinosaurovi nabídnout jeho prirozenou korist. Problematika individuálních dispozic, osobního potenciálu jedince již byla v předchozím textu zmíněna. Opět má poradce většinou k dispozici předem připravený anamnestický dotazník pro pracovní anamnézu. Obdobné informace získá každý zaměstnanec od svého zaměstnavatele v místě dislokace pracoviště. Složitější otázky týkající ze zdravotnictví prevence, testování, léčba jsou postupovány mně. Vcházím postranními vysokými dveřmi přicházím prese vše záhy, kostel je dosud skorém prázdný. Preslovi, Staňkovi, Amerlingovi, Hankovi, Hansgirgovi, Strobachovi, Riegrovi a všem, kterým o věc jde. Uskutečnit anketu mezi studenty posledních ročníků zaměřenou na jimi preferované zaměstnavatele. Tajemství, jak zůstat při stopování zdravý, spočívá v konzumování prefabrikovaných potravin. Myslím, že koncentrace péče u menšího podílu odborníků tuto diskriminaci také může snížit. Dinosaurus má velmi oteklé nohy, precitlivelé na dotek a je celkove snízená pohyblivost dinosaura. Pichlová, Zapová, Staňková a presidentka paní doktorka Netnová, která zavdala ke všemu podnět. Další specializovaný předmět je pak věnován výuce práce s prezentačním programem PowerPoint. Zavládne vřava, všichni jsou vzrušeni, hádají se, všichni by chtěli useknout prezidentovi ucho. Je zaznamenáván trend k preferenci terminovaných pracovněprávních vztahů ze strany organizací. Připravte si kompletní materiál, abyste měli, ještě než začnete, vše důležité k dispozici. Poslední teprva letí zlatohlávek, vytáhne meč, prsten přetne, pokloní se princezně a zmizí. Lokaj přinesl Jelínkovi druhé snídaní, bažantí prsíčka sekané, na porcelánovém talíři. Jde o aktivity na individuální, skupinové nebo i distanční bázi včetně webových portálů. Holmes diskrétně dopomáhal Langdaleovi k informacím a ten mu to v případě potřeby oplácel. Přidržoval si misku těsně pod nosem, hbitými, umaštěnými prsty se cpal a rychle oddechoval. Za páté, několik velikých čínských prskavek, jež měly sloužit k zastrašení nepřítele.


Pro zajímavost:

serviette (de toilete) f francouzsky,
ratio m de rentabilité francouzsky,
salle (f) de bains francouzsky,
prs de francouzsky,
aux dépens de francouzsky,
dossier m de cnadidature francouzsky,
ce soir francouzsky,