Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Location des voitures [lokasio~ de vuatür] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Location des voitures [lokasio~ de vuatür]

en face de francouzsky, Hall de départ [´ol d´depar] francouzsky, chemin m de fer francouzsky, taux m de croissance francouzsky, ratio m de rentabilité francouzsky, aux dépens de francouzsky, changer (de) francouzsky, côté de francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Location des voitures [lokasio~ de vuatür] ve větách.

Převažující vertikální kariérní dráhy odpovídaly vysokým organizačním strukturám a organizačnímu designu. Od restaurantu přijížděl zesnulý pan Cikorka Desiato, postrkovaný tělesným strážcem po pohyblivé lávce. Přímo před našimi reflektory pochodují v oblacích prachu snad desítky jednohrbých dromedářích krasavců. Křišťálová deska jeho, prostému oku nepostižitelně kulovitě prohnutá, namířena svou osou k Merkurovi. Hodnostáři města a naparádění důstojníci přihlížejí utínání hlav desítkám černých buvolů. Desítky tisíc obyvatel byly postiženy poškozením vodárenských řadů a poškozeními na kanalizaci. GPS systému, jenž byl dráty a šrouby barbarsky připevněn k zastaralé přístrojové desce Antonova. Celé dohadování bylo samozřejmě složitější, za stále početnější účasti desítek čumilů. Informationen zu den physikalischen Eigenschaften des Digitalreceivers finden Sie im Abschnitt Tabelle. Její zapnutí přepíná funkci kláves v této části klávesnice na číslice a desetinnou čárku. Náhlý, děsivý, kdy se v Černém moři potápěly lodi a tisíce svázaných, zatížených lidí. Evakuace se plánuje z obcí nacházejících se ve vzdálenosti do deseti kilometrů od elektrárny. Paní Lackersteenová, kterou děsila představa, že bude muset odejít, se toho okamžitě chytila. Otevřel přihrádku v palubní desce a odjistil bezpečnostní pojistku své automatické pistole. Zur Verbesserung des Digitalreceivers wird jedoch gegebenenfalls eine neue Firmware herausgegeben. Odborníci poznají již podle stavby základní desky maximální možnou výkonnost počítače. Limuzína Cikorky Desiata, pouhý pulec vedle řídící lodi, už dorazila a zaparkovala v doku. Asi tak deseti dvanácti případy, ale žádný z nich není zvlášť výrazný ani zajímavý. Pohlédl na kmeta, jehož tvář osvětlovala slabá záře světýlek na přístrojové desce. Sotva udělala deset kroků, tu se strhl tak přenáramný křik, že Růžence uši zaléhaly. Král měl nesmírnou radost a hned poručil, aby se Michalovi deset tisíc zlatých vyplatilo. Později v několika úsecích visí deset metrů nad řekou na trámech zasazených do stěny. Pohled na ženu, která nad takovým výjevem křepčí nadšením, mne překvapoval a děsil. Kolem desáté hodiny vidíme na obzoru hromady navršeného kamení s modlitebními praporci. Hinweis Vermeidet Probleme bei Produkt bergaben sowie Probleme durch Umkippen des F rderguts. Desátého odpoledne navštívilo nás více Čechův i Slovákův a hned byla beseda hotova. Die Auswahlm oglichkeiten der Option Video Format variieren je nach Position des Schalters. Tvářnost krajiny se úplně změní v délce mnoha desítek až několika set kilometrů. Die meisten Anwendungen m ssen an die Umgebungsbedingungen des F rderers angepasst werden. Deset hodin minulo, když slyšel jsem kroky služčiny, ubírající se do své ložnice.


Pro zajímavost:

Roue de rechange [ru d´r´ša~ž] francouzsky,
de faire gc francouzsky,
de qualité francouzsky,
flux m de capitaux francouzsky,
ed dépit de qc francouzsky,
profiter de qc francouzsky,
prs de francouzsky,