Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Mohl byste mi poradit, jak se dostanu k? Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Mohl byste mi poradit, jak se dostanu k?

Kudy se dostanu k? francouzsky, ptát se koho na co francouzsky, Jak se máte? - Dobře. Co Vy? francouzsky, koloniecôte f francouzsky, kuřák francouzsky, snažit se o francouzsky, vyhýbat se čemu francouzsky, bavit se francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Mohl byste mi poradit, jak se dostanu k? ve větách.

Snad byste mohl načrtnuti laskavě z paměti, jak se události vyvíjely. Jaký vy byste mohl býti radostný, silný a šťastný. Doufáme, že oběma úředníkům dostane se nějakého vyznamenání jakožto zaslouženého uznání jejich služeb. Sám ještě dítě, musel, když matka pracovat ještě mohla, bratříčka opatrovat, jako statná chůva. Záleží přitom na profesních kvalitách kariérového poradce, jaké přístupy a metody použije. Měl jsem jakési tušení, že bychom toho amerického výtečníka mohli najít v jejich záznamech. Věřte, kdybyste zdejší vzdělanost seznala, jak se ve svých účincích jeví, ulekla byste se. Bylo to docela obyčejné, běžné loupežné přepadení, s jakým si poradí poslední policajt. Ministr zemědělství zřizuje Ústřední nákazovou komisi jako svůj trvalý poradní orgán. Kéž byste jen delší čas ve Vratislavi pobyti mohla, abychom se společně potěšiti mohly. Byl to muž vážné mysli, bystrý, praktický, a prost vší fantastičnosti, jako já sám. To byste nevěřili, jak je hrozivě obrovitánsky velký, že z toho zůstává rozum stát. Otázka zněla, zda by takový člověk jako doktor mohl nějaké zrádné názory zastávat. Zejtra neb pozejtří budeme psát Kodymovi, a jak dostaneme odpověd, hned Ti to sdělíme. Jeho zmizení mohlo být stejně tak dobře příčinou jako důsledkem onoho zhroucení. Pokusím se vám ukázat, jak se tento případ vyvíjel, pokud jsem to mohl vysledovat. Nebyl by Bohuš nikdy věřil, že by člověk takovou cestou trefiti mohl, jakou šli. Mohl byste mně tudíž pověděti jméno ženy jejíž začáteční písmena jsou L. Platit vám budu stejně jako dřív a ten, kdo člun objeví, dostane navíc guineu. Jak teprv, kdyby mně byl Libor můj závoj nevzal, to byste byla koukala, matičko. Než jsem jí však mohl odpovědět, vpadla do toho jako větrná smršť ta Kitty. Ale podle toho, co říkáte, mohl byste možná být užitečnější v Londýně. Mezitím jsem rozvažoval, jak by as velká mohla za dovedení vypadnouti odměna. Babička doufala, že se časem také srozumí, a zatím si pomáhala, jak mohla. Určitě byste neuhodl, jak jsem strávil dnešní dopoledne a co z toho vzešlo. Zamhouřil oči, aby si lépe mohl představiti, jak bude se to ve hrobě spáti. Kontaktuj okamzite Kancelár Reditele, aychom mohli diskutovat, jak na tom jsi. Až doprovodíte slečnu Morstanovou, mohl byste zajet do Pinchin Lane číslo. Nemohu pochopiti, Barrymore, jak jste mohl zatajiti tak důležitou informaci. Na noviny nemají ještě koncesí, jak ji dostanou, bude táta expeditorem.


Pro zajímavost:

kočka francouzsky,
bát hýčkaný kým francouzsky,
klíč francouzsky,
kazeta francouzsky,
vrátit se francouzsky,
klasický francouzsky,
jak francouzsky,