Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz národnost, státní příslušnost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu národnost, státní příslušnost

národnost francouzsky, státní synonyma, Státní Poznávací Značka všeobecný přehled, státní převrat, převrat synonyma, Státní bezpečnost všeobecný přehled, cizí státní příslušník synonyma, státní hranice synonyma, státní podnik anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu národnost, státní příslušnost ve větách.

Inspiroval se různými duchovními hnutími, ale odmítal příslušnost ke Katolické moderně. Nový člověk je občan světová a nemůže míti záliby v národnostních třenicích. Schopným vychovatelem dítěte je člověk stejné s ním národnosti. Číňané, to je v téhle zemi privilegovaná národnost. Jeho národnost naznačuje souvislost s cestou do Prahy. Mluví všichni touž řečí, jsou téže národnosti. Rozdíl národnostní uplatňoval se tu zřetelně. Cvičím se v polské národnosti, t. Zajištění těchto bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Avšak ani státní policie, ani Holmesova nepočetná, ale účinná organizace nedokázaly rozlousknout ten oříšek. Plnění bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Jeden z našich největších státníků prohlásil, že nejlepší odpočinek člověku přinese změna práce. Sám ještě dítě, musel, když matka pracovat ještě mohla, bratříčka opatrovat, jako statná chůva. Nabývá sňatkem státního občanství, neměla li ho dosud, a stává se příslušnicí obce manželovy. Krásné oči, krásně zarámované, bílá a nachová pleť bez líčidel, postava vysoká, statná. Silný, železný hrot jest tuze otřen, jest tedy zjevno, že prodělal hodně statných pochodů. Hašiš a marihuana se tehdy v Nepálu prodávaly veřejně, dokonce ve státních obchodech. Kočár tam opravdu čekal i s náramně statným kočím, zachumlaným v černém plášti. Zde v Londýně máme množství státních detektivů a množství soukromých detektivů. Zoufalý vzlyk zalomcoval statnou postavou, ruka sevřela hrdlo pod žíhaným plnovousem. Dotací se v tomto pokynu rozumí účelový příspěvek ze státního rozpočtu na rok. Člověk musí být opatrný, když hovoří o důležitých státních záležitostech. Princezny by byly málem vykřikly, vidouce postavu a koně statného vysvoboditele. Příslušným orgánem pro tuto oblast je Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Podrobné informace najdete na webové stránce Státního zdravotního ústavu www. Tu se vzpamatovalo i královské vojsko a statnému hrdinovi po boku se postavilo. Ona jest statné a velmi dobrosrdečné děvče a možno mnoho od ní očekávati. Dál potřebuji dva statné muže, kdyby snad ta čeládka kladla odpor. Do nejpečlivěji hlídaného křídla Betelgeuzské státní věznice.


Pro zajímavost:

státní škola anglicky,
státní rozpočet německy,