Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz odkud jezdí autobus na přepravu z letiště? Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu odkud jezdí autobus na přepravu z letiště?

na druhé straně francouzsky, vzít si někoho na starost francouzsky, myslet (na co) francouzsky, Pozor na schod francouzsky, na jedné straně francouzsky, práce na plný úvazek francouzsky, v, do, na francouzsky, Nevstupujte na trávník francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu odkud jezdí autobus na přepravu z letiště? ve větách.

Ale sotvaže poslední nepřátelská hlava padla, obrátil jezdec koně a uháněl, odkud přijel. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Miláčku, včera večer vypravovala mi Emma, že jsi se ptal, odkud přicházejí malé dítky. Autobus do Nepálžáňdže pojede čtrnáct hodina doveze nás do nížin k indické hranici. Při veškeré své bdělosti Ferrier nemohl objeviti, odkud denní výstrahy ty pocházejí. Zavřela jsem oči, abych neviděla honící se světla na stropě, světla, Bůh ví, odkud. Je to letiště Robertsfield, největší v Africe a jedno z největších na celém světě. Holmes dovedl mne k nejbližšímu telegrafnímu úřadu, odkudž odeslal dlouhý telegram. Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí Dohoda ADR. Přistáli na pobřeží přinejmenším stejně krásném jako země, odkud připluli. Arthur zapátral, odkud přichází Fordův hlas, v prudkém větru sotva slyšitelný. Muži zůstali stát a shromáždili se ve dvoře, odkud bylo vidět na vysokou budovu. Scanlan a McMurdo vylezli na haldu strusky, odkud byl dobrý výhled do celého okolí. Čert vezmi Bauhausy, odkud se posílají nejstřízlivější buňky do naší vlasti. Ráno odploul s nějakou ženštinou do Tržiště , a žádný nevěděl, odkud jest. Zafod musel naslouchat velmi pozorně, aby dokázal určit směr, odkud přicházel. Straker odvedl koně do té prohlubně v terénu, odkud nemohlo být světlo vidět. Každý se hned k ní obrátil, ale žádný nevěděl, kdo je a odkud přichází. Když nevypátráme, kam odešel, aspoň bychom se měli dovědět, odkud přišel. Když jsme pospíchali po Howe Street, ohlédl jsem se k domu, odkud jsme vyšli. Do Cerhovic nemůžete dnes, ale do Hostomic, odkud já jsem, pomalu dojdete. Byl tak zřízený, že se je během přepravy ani nepokoušel rozveselit. Ale ten mladý pán tuhle je mi povědom, nemohu se ale vzpamatovat odkud. Přepravu osob ze zdravotnických a sociálních zařízení, škol apod. Ano jenže v tom městě, odkud já pocházím, ve Florencii, neleží. Odkud jsem se nadál, že mne slunce ohřeje, odtud na mne mrazy bijí. Vrhl se ke skříni, odkud vylovil jiný svazek ve žlutých deskách. Na North Road nasednul Ozzie na autobus, kterej ho zavez k nadráží. Petr se ho začal vyptávat, odkud je, u koho slouží a jak se má. Ale odkud se berou lidé? Znova a častěji vtírá se tato otázka.


Pro zajímavost:

závislý na kom, čem francouzsky,
stojící na křivých nohách francouzsky,
v, do na; předložka 3. p. francouzsky,
být na špičce francouzsky,
Pozor na kapesní zloděje francouzsky,
bohatý (na co) francouzsky,
o, na francouzsky,