Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz počítat s čím, brát v úvahu co Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu počítat s čím, brát v úvahu co

Camping [ka~pi~] francouzsky, colonie f francouzsky, culture f pluviale francouzsky, premire (classe) francouzsky, vin m d´appelation contrôle francouzsky, cahier m francouzsky, couloir m francouzsky, lecteur m de cassettes francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu počítat s čím, brát v úvahu co ve větách.

Je vhodné, aby poradce bral v úvahu flexibilitu rozhodování, možností a případné změny. Tohle je vše, s čím můžeš počítat. Proto musím brát v úvahu mozek. Už se nemáš čím bránit. Těžší zločiny bývají většinou jednoduché, neboť čím větší zločin, tím mívá obvykle průhlednější motiv. Při haváriích velkého rozsahu se samozřejmě počítá s využitím celostátních rozhlasových a televizních stanic. První počítače byly elektronkové, po nich následovaly tranzistorové, další již měly integrované logické obvody. Začátečníkům, kteří ještě nikdy žádný text na počítači nepsali bude zpočátku zcela určitě vyhovovat. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Pravděpodobnost přímé srážky vzrůstala, čím více se blížili nezvaní hosté hranicím sluneční říše. Pravděpodobnost, že nastane rozštěpení dalšího jádra, je tím větší, čím menší je rychlost neutronů. Skupina Komunikace obsahuje nástroje pro připojení a používání počítače v rámci počítačových sítí. Sebral druhou vraždomatickou pistoli, odpráskl zcela neškodný účetní počítač a vyřítil se chodbou ven. Veškerá nádhera krajiny však nedokázala zaujmout mého přítele, který byl zabrán do nejhlubších úvah. Těžké brašny s fotoaparáty si samozřejmě neseme sami, tak cenné přístroje bychom nosičům nesvěřili. Musís vychovát následující dinosaury Brachiosaura, Gallimimuse, Velociraptora, Tyrannosaura a Dilophosaura. Nejnápadnějším na zadní straně skříně je asi ventilátor, který slouží k ochlazování počítače. Čím víc však jsem o tom přemýšlel, tím mi to připadalo nepochopitelnější a nevysvětlitelnější. Merkuřané byli vyznavači společného Vývoje a bratrství veškerenstva, synovství Nekonečné Podstaty. Operační systém Pro fungování počítače je nejdůležitější program nazvaný operační systém OS. Vogon překvapeně zvedl obočí, čímž si poněkud zastínil nos, takže to vlastně nevypadalo nejhůř. Sám ještě dítě, musel, když matka pracovat ještě mohla, bratříčka opatrovat, jako statná chůva. Ježto však nebezpečí dosud nebušilo v brány, popřána ještě volnost zemědělství průmyslovému. Nová generace robotů a počítačů společnosti Sirius Cybernetics Corporation vyznačujících se OLO. Síťový kabel se vkládá do zásuvky vystupující z karty na zadní straně počítačové skříně. Počítač je elektrické zařízení, vztahují se proto na něj příslušné bezpečnostní předpisy. Mladší bratr nebožtíka sira Jamese Waltera, ředitele oddělení pro podmořské válečné operace. Tolstoj ji uznává a řeší život člověka vůbec a řeší poměr obou přátelstvím, bratrstvím. Současné počítače, které můžete mít postaveny na psacím stole, jsou osazovány mikroprocesory. Při bouřce může dojít k poškození počítače a hlavně modemu připojeného k telefonní lince.


Pro zajímavost:

compagnie f francouzsky,
cvičení francouzsky,
collgue m, f francouzsky,
coiffure if francouzsky,
compliqué,e francouzsky,
cahabiter francouzsky,
car francouzsky,