Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Porc / poulet / agneau / boeuf / poisson [pork / pule / aňo / böf / puaso~] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Porc / poulet / agneau / boeuf / poisson [pork / pule / aňo / böf / puaso~]

ano francouzsky, roasted pork anglicky, ano německy, pork anglicky, dobrá, ano synonyma, ano anglicky, polovice, půle, polovina synonyma, ano synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Porc / poulet / agneau / boeuf / poisson [pork / pule / aňo / böf / puaso~] ve větách.

Dobrá, tak se tedy příštích čtyřiadvacet hodin věnujte intenzivnímu studiu čínského porculánu. Uprostřed, napříč přes půlarch, stála jediná věta, sestavená z nalepených, tištěných slov. Krátce před půlnocí jsme zaujali postavení mezi křovisky přímo proti dveřím profesorovy vily. Ano, jsem tomu rád, že se mi naskytla příležitost věnovat pozornost baronu Adelbertu Grunerovi. Lokaj přinesl Jelínkovi druhé snídaní, bažantí prsíčka sekané, na porcelánovém talíři. Běžela po schodech dychtivé, neb chtěla za toho půldne mnoho radostí popřáti srdci svému. Limuzína Cikorky Desiata, pouhý pulec vedle řídící lodi, už dorazila a zaparkovala v doku. Pronikavě zahvízdl a nějaký pouliční otrapa k nám přijel s kočárem a otevřel dvířka. Malé zašlé hotýlky s papundeklovými pokojíky za půl dolaru na noc hostily podivné týpky. Kysličníkový žíně do půlky cemru, habrůvky jak z magazínu a dvorce betálně nadupaný. Je kulaté jako kbelíček a nahoře má železný půlkruh, kterým se zavěšuje k vážkám. Ano, měl jsem respekt před jeho límečky, obrovskými manžetami a vykartáčovanými vlasy. Ovocný kompot po obědě nebo večeři poslouží daleko lépe, než půllitr plzeňského. Ano, knihy buďtež počátkem našeho společného domova, budoucího společného domova. Uvnitř koule se vznášela mohutná půlkruhová pohovka potažená jasně rudou kůží. Trvá li sexuální styk déle, je potřeba kondom přibližně každou půlhodinu měnit. Toninko! Toninko! tenkráte hrozím já prstem a hněvám se, ano skutečně se hněvám. Při jídle šilhaly jedna druhé do talíře, aby viděly, kdo dostal největší porci. Přes půldruhého století pracovalo se a zkoušelo bedlivě, nežli se došlo k cíli. Drebber sám byl vždy půl dne opilým, ale Stangersona nebylo možno uspati v jistotu. Zazvonil rázně u domovních dveří velkého temného domu uprostřed Poultney Square. Pokud vím, je uznávanou autoritou na čínský porcelán a sepsal na toto téma knihu. Nejrizikovějším faktorem sexuálního chování je nechráněný anogenitální styk. Denní režim Slyšeli jste už o ranním ptáčeti nebo večerní sově? Určitě ano. Naopak mám tu pro vás půl sovereignu, když dáte jasné odpovědi k mým otázkám. Byly už skoro dvě hodiny po půlnoci, když jsme dorazili k domu paní Forresterové. Hleďte, pane Holmesi, jest už půl dvanácté, i vrátím se nyní do svého hotelu. Zatím Vlček, přiběhnuv bez dechu na náves, dopadl ponocného i vyvolali půl vsi. Ona tělesná vada znavuje mne velmi, a půtka před půl hodinou zhoršila můj stav. Někdy kolem půlnoci prý celý tábor vyburcovalo řvaní lva a výkřiky té ženy.


Pro zajímavost:

ano španělsky,
půle synonyma,
ovšem že ano španělsky,