Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Porte / Sortie [port / sorti] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Porte / Sortie [port / sorti]

porte f francouzsky, Port-au-Prince zeměpis, It's a sort of ... anglicky, Port Moresby zeměpis, Port Louis zeměpis, výběr, sortiment španělsky, port wine anglicky, směs, sortiment synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Porte / Sortie [port / sorti] ve větách.

Kmitaly se tam zelené výložky se stříbrnými portami, ale Robertovu štíhlou postavu neviděla. Jde o aktivity na individuální, skupinové nebo i distanční bázi včetně webových portálů. Call centrum pomáhá občanům i zaměstnavatelům využít služeb integrovaného portálu MPSV. Joseph Harrison nás odvezl na nádraží a za chvíli už nás unášel portsmouthský vlak. These portions subsequently fitted in, regularly furnish the key to the interpretation. Durch wiederholtes Dru cken dieser Taste erfolgt die Sortierung nach der Sendernummer. Mám ještě ve svém portefeuillu četné výstřižky a výňatky o případu tom. Muž vysoké postavy vystoupil ze stínu portálu, aby otevřel dvéře kočárku. Informační a poradenské středisko pro volbu povolání při ÚP http portal. Neklan pohlédl na obraz nad třešňovým skleníkem, portrét dívčí hlavy. Proto je důležité také individuální plánování a řízení portfolia. Portfolio pak obsahuje prezentaci individuální nabídky vlastních prací. Můžeme využít portálů Seznam, kde existuje přehled online obchodů. Na počátku se inspiroval Nerudou, psal psychologické portréty žen, r. Kontakty registrovaných personálních agentur naleznete na http portal. Na klacky vyletěly glajchy a prostěradla a necky se vydaly z portu aus. Už nikdy neudělám strašlivý, úžasný, obtížný krok portálem. Po několika hodinách již viděl věže a portály ropných polí. Potřeboval jsem širší sortiment potencionálních partnerek. USB porty diody nemají, dioda je většinou na USB flash disku. CZ Centrum Portál Centrum založila společnost NetCentrum, s. Jedinou nedotčenou věcí byl portrét nad falešným krbem. Obvykle Aife dokázala udržet otevřený portál jeden den. Důležitý je rozsah portfolia a jednotlivé jeho části. Mám portýra, který vás viděl blízko místa činu. Praha Portál Volontariát a salesiánské poslání. Když už bylo po polední chálce vyrazili do portu. Opět jsem zaslechla, jak Edward mluví portugalsky. EURES Evropské služby zaměstnanosti http portal. Nakladatelství Portál Nakladatelství Portál, s.


Pro zajímavost:

sort something out anglicky,
sort out anglicky,