Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Pourriez-vous me réveiller par téléphone demain matin? [purie vu m´reveje par telefon d´me~ mate~] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Pourriez-vous me réveiller par téléphone demain matin? [purie vu m´reveje par telefon d´me~ mate~]

etre courtisé par q francouzsky, ce matin francouzsky, par rapport a francouzsky, matin m francouzsky, plaît: s´il vous francouzsky, matka francouzsky, rendez-vous m francouzsky, matires f, pl francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Pourriez-vous me réveiller par téléphone demain matin? [purie vu m´reveje par telefon d´me~ mate~] ve větách.

Byl horší než jakákoli paranoidní, přespříliš ochranitelská matka. Všimněte si, že máte pár stříkanců bláta na levém rukávu. Tady ho máte paruka, obočí, licousy a vše ostatní. Zůstalo zde jen pár malých, potrhaných matrací. Irving mi dal pár telefonních čísel a odešel. Za pár dní teprv řekne to matce, kam jste šla. Tady to máte, jak mi to napsala, Abbas Parva. Máte tamhle na pastvě pár ovcí, řekl. Je důležité vědět, že naprostá většina nejrozšířenějších toxických plynů a par má dráždivé účinky. Jediné světlo na můstku byla slabounká rudá záře trojúhelníkovitých očí paranoidního androida Marvina. Vznikající teplo je odváděno chladicí vodou, která proudí kolem palivových proutků do parogenerátorů. Tlačítko Nové hledání umožňuje zadat jiné parametry pro hledání, předchozí nalezené soubory zmizí. Kapitán Morstan mi krátce poté ukázal jeho jméno v seznamu cestujících jednoho poštovního parníku. Fuso ad Guynegatam vicum Gallorum exercitu, magna pars Hannoniae, unacum Imperiali urbe Cameraco, recepta. Ještě včera byli černými páriji, bezprávnými otroky na plantážích v jižních státech Ameriky. Navstevnické kryty poskytnou bezpecné utociste pro navstevníky kdyz bude park v pohotovostním rezimu. Všichni ti mrtví kontroloři hygieny telefonů a administrativní pracovníci, co je máte v mrazáku. Vysoce rizikové chování, nechráněný anální styk s více partnery, měla necelá pětina souboru. Hvizdot lokomotiv, píšťalky brzdičů, sykot vypouštěné páry, signály a povely nikdy neumlkaly. Frekvence odpovědí na otázky týkající se odmítání kondomu sexuálním partnerem jsou obdobné. To však neplatí o mužích, kteří porušili pravidla bezpečnějšího sexu s nahodilým partnerem. Vzdělanější muži měli za partnera častěji cizince, rozdíl však nebyl statisticky významný. Venku za nízkým, bíle natřeným plotem čekal kočárek, do něhož zapražen byl pár hřebců. Stopu na okenním parapetu udělal Barker zakrvácenou trepkou, aby naznačil, kudy pachatel prchal. Nejčastěji porušovali pravidla bezpečnějšího sexu muži žijící s partnerem déle než rok. Interiér doplňuje pár zašlých plakátů a police se zaprášenými láhvemi piva a limonádami. Nejvetsím rivalem jsou pro nej snad vsichni masozravci v Parku, vcetne zástupcu vlastního druhu. Výstavné sídlo a krásný park potvrzovaly, co nám sir James vyprávěl o baronově bohatství. Das Band kann durch parallele Gleitprofile, zwischen den Bandrollen platziert, unterst tzt werden. Kdo nemůže oplatiti, co někde požil, ať pozváni nepřijímá, nechce li platiti za parasita.


Pro zajímavost:

maturant francouzsky,
s´il vous plaît? [eksküze mua francouzsky,
demain francouzsky,
materiál, zařízení francouzsky,
Jak se máte? - Dobře. Co Vy? francouzsky,
réveiller francouzsky,
manželé, manželský pár německy,