Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Pouvez-vous me dire qu'est-ce que je fais pour aller à ? [puve vu m´dir kesk´ ž´fe pur ale a...] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Pouvez-vous me dire qu'est-ce que je fais pour aller à ? [puve vu m´dir kesk´ ž´fe pur ale a...]

Aller simple [ale se~pl] francouzsky, ce soir francouzsky, plaît: s´il vous francouzsky, obligé,e: je suis obligé francouzsky, aller () francouzsky, Je peux avoir la carte francouzsky, préfre: je francouzsky, tady je, zde je francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Pouvez-vous me dire qu'est-ce que je fais pour aller à ? [puve vu m´dir kesk´ ž´fe pur ale a...] ve větách.

Návěští oznamovalo polskou původní veselohru hraběte Alexandra Fredra Zemstu. Zatáhl jsem síť kolem Sholta, ale bohužel mi z ní vyklouzl dírou uprostřed. Nyní se ale musíme podívat k původu toho neštěstí, totiž k paní Burce. Klíčem bylo sice otočeno, ale přesto nevyplňoval celou klíčovou dírku. Nebudou jen původní, ale více překladů ze slovanských beletristik. Kristepane! To je ale díra! Pak zavládlo ticho. Začínal původně jako rybář, ale vzmohl se. Původně ano, ale teď jsem se rozhodl jinak. Ale zpátky k mé původní myšlence, Jacobe. Ale líčidla kazí její zvláštní půvab. Ale ten nápad byl původně váš. Ale původně byl chemik. Vliv čtvrté skupiny je nesporný, její jednotlivé charakteristiky ale nebývají řazeny ke klíčovým kompetencím. Co zvláštního půvabu tváři děvčete dodává, je hnědé, dlouhoobrvené oko, neobyčejné při zlatých vlasech. Avšak ani státní policie, ani Holmesova nepočetná, ale účinná organizace nedokázaly rozlousknout ten oříšek. McMurdo byl zamyšlený a zamlklý, ale pro chvilkovou slabost svého společníka neprojevil sebemenší pochopení. Je tmavovlasý, velmi hezký, okouzlujícího vystupování a přichází alespoň jednou, někdy i dvakrát denně. Jest to trošku neohrabaná osoba, sousedského zjevu, hodně omezená, tuze ctihodná a puritánství nakloněná. Promiňte prosím, ale nemám naprosto ve zvyku projednávat takto veřejně své nejsoukromější záležitosti. Také sestra Karoliny Světlé, paní Sofie Podlipská, podobně vzpomíná společného půvabu mladičké Polky. Nesmíme představovati starého pána mladíkovi, dámu muži, osobnost, hodnostáře podřízenému, ale naopak. Rozložité kamenné domy místních obyvatel Bhótiů, kteří jsou tibetského původu a nepálských Četrijů. Kritériem postupu nebývá pouze seniorita, ale také výkonnost nebo jsou aplikovány kompetenční přístupy. Ale žádá zaň jen pod tou podmínkou, jestliže zjednání jeho nezpůsobí Vladislavovi žádných obtíží. Návštěvník hlučně odešel, ale Holmes pokuřoval nevzrušeně a mlčky upíral zasněný pohled do stropu. Zcela nikoli, protože nejsem volný pro bezpodmínečnou blaženost, ale je mi dobře poměrně, neodpovědně. Jednotvárnost městské zástavby alespoň občas zpestřuje několik minaretů a visutých vodních nádrží. Nepociťovali ho sice sami uvnitř lodi nijak, ale jemné přístroje zaznamenávaly zuřivé nápory výbojů. Zapadající slunce vykouzlí tuto nádheru kdekoli, ale sestra věděla, že nedaleko odtud hladovějí lidé. Socioekonomické faktory a jejich vzájemná interakce, výrazně ovlivňují nejen organizace, ale i jedince.


Pro zajímavost:

dire francouzsky,
tady je, tam je francouzsky,
s´il vous plaît? [eksküze mua francouzsky,
ce matin francouzsky,
pour francouzsky,
voudrais: je - francouzsky,
je mu zima francouzsky,