Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Promiňte. / Moc se omlouvám. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Promiňte. / Moc se omlouvám.

Kudy se dostanu k? francouzsky, ptát se koho na co francouzsky, nový, rozvíjející se francouzsky, Français, -se francouzsky, se reposer francouzsky, modernizovat (se) francouzsky, se contracter francouzsky, zastavuje se francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Promiňte. / Moc se omlouvám. ve větách.

Ale jistě, promiňte, moc se omlouvám. Moc se omlouvám. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Promiňte prosím, ale nemám naprosto ve zvyku projednávat takto veřejně své nejsoukromější záležitosti. Mohou ovšem stejně sobecky uvažovati a přemítati národové, jež šťastné okolnosti přivedly k moci. Budeme jistě moci v příštích dnech častěji se dotknouti poměrů vesmírových a věcí budoucích. Neklan mi přinášel noviny ze světa, mluvil nadšeně, jaké mocné rozpětí svobody nás očekává. Sherlock Holmes vešel do vnitř s oním mocným rozechvěním, kteréž vyvolává přítomnost smrti. Myslím, že až uvolním velmistrovské křeslo, budu moci jmenovat muže, který nastoupí po mně. Odpocinkových oblastí není treba moc, v místech, kam se nedostanou, je lze nahradit lavickami. Nechte ji tedy na návštěvě, dokud ji nebudeme moci ujistit, že všechno nebezpečí pominulo. Podobných nabídnutí jsem již více obdržela i doufám, že budoucí jaro zapocíti moci budu. Pokud moc, jste jimi přehlceni a výsledkem jsou pouhé informace bez schopnosti jim rozumět. Ta čistá, studená voda je voda zázračná, jejíž moci tisíce lidu zdraví svoje děkuje. Když nepršelo moc hustě, Verrall s Elizabeth vyráželi jako obvykle večer na projížďku. Restaurant můžete navštívit kolikrát chcete mocníte hojně bylouce navštěvováše atd. Mohu jen opakovat, že se omlouvám, jestliže jsme vás zbytečně vyrušili, pane profesore. Jediná Kazimíra chtěla to mocné slovo vyslovit, an jí v tom někdo neviditelný bránil. Když budete mít moc velkou kliku, tak vám možná předtím přečtu pár svých básní. Dominance Obecná charakteristikauje tendenci projevovat moc, ovlivňovat druhé a vést je. Promiňte mi zvědavost mou, avšak často hledáme jednoho přítele a druhého nalézáme. Ví moc dobře, že se může nadít slitování jedině tehdy, když ho přivede zdravého. Moc mě přemlouval, abych někoho zabil, ale po nosičích nebylo široko daleko ani stopy. Černý les náležel jednomu mocnému králi, který měl jedinkého syna, jménem Milboj. Byla by to věru vážná věc, ocitnouti se v moci starého, zlomyslného toho svárlivce. To mi moc nelichotí, když ti moje společnost ani na takovou krátkou chvíli nestačí. Křoví kolem nás nám nic nepovědělo a ani nám nedovolilo moc daleko se rozhlédnout. Pojďte dál a promiňte, že jsem vás obtěžoval svými bezpečnostními opatřeními. Manželka učiní vždy nejlépe, když uznala za vhodné, dáti svému muži plnou moc. Vůlí k síle, vůlí k moci, proto abychom překonávali v sobě člověka dnešního.


Pro zajímavost:

rozvést se francouzsky,
procházet se francouzsky,
jak se dostanu k? francouzsky,
se procurer francouzsky,
promiňte, pardon! francouzsky,
vyhýbat se čemu francouzsky,
týkající se čeho francouzsky,