Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz ředitel finanční správy departementu Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu ředitel finanční správy departementu

finanční instituce francouzsky, finanční zprostředkovatel francouzsky, finanční náklady francouzsky, ředitel francouzsky, ředitel firmy německy, Finanční úřad všeobecný přehled, finanční zprostředkovatel anglicky, peněžní, finanční španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu ředitel finanční správy departementu ve větách.

Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Souřadnice buněk v závorce musíte pečlivě zkontrolovat a případně přepsáním upravit na správné souřadnice. Mocné kmeny, vojensky i správně dobře organizované, žily většinou na rozlehlých otevřených prostorách savany. Jeho přičiněním zřídila se řemeslnická nedělní škola, opatrovna a prádelna, jejímž ředitelem byl Manek. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Nový člověk správně pochopil, že prostý přirozený život je zároveň život bezstarostný i zdravý. Nejsem úředním představitelem zákona, ale zastávám se spravedlnosti, seč mi mé chabé síly stačí. Nemíti svou prostituční knížku zapsánu na určitém policejním ředitelství, ale na světové burse. Statutárním zástupcem každého jednotlivého střediska je ředitel, který je jmenován provinciálem. Obstarával také rozličné trety pro paní a vyřizoval taková objednání s ochotností a správností. Holmes býval přístupný lichotkám, ale také, abych byl spravedlivý, útokům na své soucitné srdce. Opravu je možné provést i zapsáním správného znění přímo v horním políčku dialogového okna. Ti, kdo napadnou naše lidi, nenajdou bezpečného místa ani úkrytu před dlouhou paží spravedlnosti. Mladší bratr nebožtíka sira Jamese Waltera, ředitele oddělení pro podmořské válečné operace. Každou školu spravuje žena nazývaná headmistress nebo lady principal, jmenovaná vzpomenutou radou. Další inofrmace, jak udelat návstevníky stastnejsími, najdes v Dinopedii a ve Správcovském Menu. Učebny cíl Správně vyslovovati, seznámiti se s tvaroslovím a důležitějšími pravidly skladby. Další členy jmenuje ředitel z řad externích pedagogických pracovníků, dobrovolných pedag. Slečinka správcovic se přeukrutně na mne hněvá, že jsme vyvedli ten kousek tomu Italiánovi. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Katastrální úřady mají za úkol především spravovat katastr nemovitostí České republiky. Správné znění vyberete klepnutím na nabídku a opravu dokončíte stiskem tlačítka Zaměnit. Jakmile ty jednou správně pochopí, půjde vše ostatní lehce přes posměch i nepřátelství. Chystali se vybudovat a spravovat zámořskou říši a vytěžit z obchodu bezedné moře peněz. Její význam a použití jsou opět vysvětleny v učebním textu Programy pro správu souborů. Inspektor se však mýlil, neboť zločincům nebylo souzeno, aby upadli do rukou spravedlnosti. Jenže bachaři nebyli ti správní technici a předstartovní procedury ojebávali kde se dalo. Pamatujete se na Parkera, který byl u Coxonových ředitelem? Ten si vás nemohl vynachválit. PŘÍKLAD VZHLEDU OTEVŘENÉHO ADRESÁŘE A OZNAČENÉHO SOUBORU Programy pro správu souborů.


Pro zajímavost:

ředitel hotelu anglicky,
ředitel německy,
ředitel, ředitelka (školy) anglicky,
finanční prostředky synonyma,
ředitel synonyma,
měnový, peněžitý, finanční synonyma,