Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Roue de rechange [ru d´r´ša~ž] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Roue de rechange [ru d´r´ša~ž]

chemin m de fer francouzsky, en face de francouzsky, ratio m de rentabilité francouzsky, taux m de croissance francouzsky, aux dépens de francouzsky, changer (de) francouzsky, de faire gc francouzsky, de francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Roue de rechange [ru d´r´ša~ž] ve větách.

Od jasné tváře splývaly zlaté paprsky přes zarůžovělé oblakové roucho až k zlatému lemování. Visely bez hnutí, obrovité, masívní, nehybné proti obloze, ztělesněné rouhání proti přírodě. Vichr plápolal bílým rouchem jejím, a strašnou přísahu zanášela bouře daleko se rtů jejích. Kristus, krásná, vznešená postava, sedí zahalen v malebné záhyby roucha, dolů splývajícího. Po modrém rouše plynuly viny zlatých vlasů, které stříbrným hřebenem právě rozčesávála. Najednou zašustí stříbrné roucho a černokadeřavá hlava, ozdobená perlami, se okáže. Temná mlha halila celou horu v neprohlédne roucho a hluboké ticho bylo noční krajinou. Roupy srnice jsou malé, bílé hlísty, podobné červíčkům a žijí v konečníku. Ale co povídáte, je rouhání a křivda, zdá se mi, že sobě nejvíce ubližujete. Tvář skrývá se do malebných záhybů bílého roucha, skrápějíc ho slzami. Tu byl však rytíř lehce na nohu raněn, takže mu krev bílé roucho zbarvila. Dalajlama v tmavě rudém rouchu lamaistických mnichů nám jde v ústrety. Tu padla Eliška se svými dětmi na kolena a líbala roucha svatých osob. From the theatre, there rose another round of applause, muted by distance. Nasadili mi roubík a Murillo mi zkroutil ruku, až jsem mu dala adresu. Telegram, který mne odvolal, poslal pan Roundhay, zdejší vikář. Vidíte tu rouru od plynu, která běží zde podél lišty? Dobrá. Ted si ho všimli chirurg, stáhnul si roušku a popošel k němu. They rounded the bend, and the ruins of Podujevo came into sight. Než jsem dům obešel, seděl už v rohu na okapové rouře. Všecky jiné druhy s gumovými rourkami jsou zavržitelny. Glazer Safety Rounds tohle provedou s nechráněným masem. Dnes nebude již nikdo souhlasiti s Rousseauem, když v V. Do you fancy coming round to my place for dinner tonight?. Červené roucho bylo přepásáno purpurovou šňůrou. Aleksander byl oděn do zeleného slavnostního roucha. Roucho bylo přepásáno dvěma červenými motouzy. Two or three others were appearing round the corner. Někde blízko jemně zašustilo hedvábné roucho. Zimní noci roucho kryje Sněžné hory Helvecie.


Pro zajímavost:

côté de francouzsky,
Hall de départ [´ol d´depar] francouzsky,
flux m de capitaux francouzsky,
de qualité francouzsky,
ed dépit de qc francouzsky,
profiter de qc francouzsky,
remercier q de qc francouzsky,