Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz sejít dolů; vystoupit (z autobusu) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu sejít dolů; vystoupit (z autobusu)

v přízemí, dolů, vespod synonyma, dívat se dolů anglicky, autobus č. 77 synonyma, sejít synonyma, autobusová zastávka anglicky, sestoupit, slézt, vystoupit synonyma, zmeškat autobus anglicky, dolů německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu sejít dolů; vystoupit (z autobusu) ve větách.

Nejnebezpečnější jsou pro nás samozřejmě takové látky, které mají velmi nízkou dolní hranici výbušnosti. Vystoupivše na pahorek, spatřili cikáni vysloužilce Bártu na malém pahrbku pod šípkovým keřem sedícího. Dole ještě stálo, že k ochraně redakce byla povolána hlídka báňské policie, ozbrojená winchestrovkami. Za okamžik sem slabě dolehly zavřenými dveřmi ložnice táhlé, úpěnlivé tóny nesmrtelné melodie. Kristus, krásná, vznešená postava, sedí zahalen v malebné záhyby roucha, dolů splývajícího. Dojděte nyní laskavě dolů, a přineste malého jezevčíka, kterýž tak dlouho již jest nemocen. Po paprscích slunečních sestoupí dolů Violin anděl strážce a požehnal svou milou schovanku. Tisíckrát poděkoval Čestmír dobré stařeně a radostně se bral hustým lesem po vrchu dolů. Jak směšné to je poslouchat přednášku trestancovu! Mladý Španěl vystoupil a mluvil dlouho. Ležela před ním obličejem dolů, se vztaženými pažemi, jako před oltářem nějakého boha. Při dolním okraji maidánu stála popelavá řada vojenských policistů s blýskavými bajonety. Teď seběhněte po schodech, odvažte psa a přihlížejte Blondinovu akrobatickému vystoupení. Teď napomenul druhého k pozoru a sám lezl ostražitě mezi křovím nějakou rozsedlinou dolů. Malé zašlé hotýlky s papundeklovými pokojíky za půl dolaru na noc hostily podivné týpky. Zadíval se dolů na rozpukanou, vyčerpanou krajinu, šrafovanou slunečním světlem a stínem. Služebníci leknutím odskočili, a kdyby byl Slavomil Juditu nezachytil, byla by dolů spadla. Vystoupili jsme vlastně z kočáru přímo do haly, takže jsem průčelí domu ani nezahlédl. Mezi symboly však nenajdeme žádné dolní indexy, ty musíme vždy vytvořit formátováním. Autobus do Nepálžáňdže pojede čtrnáct hodina doveze nás do nížin k indické hranici. Když vystoupili, uviděli nejdřív dlouhou betonovou zeď a v ní asi padesátery dveře. Zmatek tam dole vzrůstal, měnil se v zoufalství a konečně ustupoval namnoze resignaci. Paní byla velice rozrušená, celá se třásla, ale jít znova dolů se už nepokoušela. Kůň může ležet na dně některé jámy nebo v některém opuštěném dole na blatech. Jezdci zůstali dole a blýskajícími se palaši rozháněli na pahorek se tlačící lid. Nahoře to tlí zcela šosácky, a dole pořád ještě štěká a bouří nějaká bestie. Přestal myslit na smuteční řeč, a když dívka vystoupila u tržnice, vystoupil také. Protože čínské jůany potřebujeme, prodáváme jim dvě stě dolarů za slušnou cenu. Ústí do zahnutého schodiště, pod kterým je v další chodbě dole lóže vrátného. Mimochodem, teď vidím, Amesi, že pan Douglas má tady dole na bradě kousek náplasti. Pokud chceme zarážku naopak odstranit, táhneme za ni myší směrem dolů z pravítka.


Pro zajímavost:

dálkový autobus anglicky,
jet autobusem anglicky,
dolů synonyma,
autobus anglicky,
nahoru a dolů německy,
vystoupit ( např. z auta anglicky,
autobus č. 66 synonyma,