Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz Service de la chambre [servis d´la ša~br´] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Service de la chambre [servis d´la ša~br´]

ratio m de rentabilité francouzsky, service m militaire francouzsky, changer (de) francouzsky, côté de francouzsky, de francouzsky, aux dépens de francouzsky, de faire gc francouzsky, le (la) quatrime francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Service de la chambre [servis d´la ša~br´] ve větách.

Uzká chodba vedla nás do čtverhranu, dlážděného dlaždicemi, kol něhož rozkládaly se špinavé byty. Předsíň byla vyložena bílými mramorovými dlaždicemi, uprostřed stál vkusně pracovaný kulečník. Pokud však váš počítač přestane fungovat, pak opravu vždy svěřte raději odbornému servisu. Najednou si šokovaně uvědomili, že její levá ruka pevně spočívá v jeho pravé dlani. Tanečnice stále kroužila dlaněmi a lokty a přitom vrtěla zadnicí ze strany na stranu. Kéž by to byla poslední slza, která padla z Věřiných očí na pařížskou dlažbu. Když vypukla vřava, měl jsem už připravenu v dlani trochu tekuté červené barvy. Doktor pořád ještě svíral Floryho ruku ve svých baculatých, zpocených dlaních. Arthur se poplácával dlaněmi ve snaze zvýšit pracovní morálku krevního oběhu. Ellis se mezitím posadil k ostatním a sevřel v malých dlaních vychlazenou láhev. Otevřeným oknem ozývaly se tlumené hlasy z ulice a chvátavé kroky na dlažbě. Stáli jsme se slečnou Morstanovou vedle sebe a její ruka vklouzla do mé dlaně. Tloukl do nich spodní částí dlaně a rychle přehmatával z jednoho na druhý. Tonda se odtáhl do červeného přítmí, usedl, tvář ponořil do dlaní. Zprvu se od kamenného dláždění odrážela jen slabounká jiskřička. Wenden Sie sich f r eine Bandzuganalyse an die Technische Service Gruppe. Seděla u krbu v ložnici jenom v županu a hlavu si držela v dlaních. Flory vzal jedno zelené tělíčko do dlaně, aby ho ukázal Elizabeth. Elizabeth ucítila, jak ji nadháněčova dlaň tlačí rameno k zemi. Studna o nedosažitelném dnu, pramének se dnem co by lidská dlaň. Půda pod nohami koní musí býti co dláždění pece rozpálené. Přikryl si dlaní znaménko, ačkoli šrám měl na druhé tváři. Service Faktoren sorgen f r eine optimale Lebensdauer der Bauteile. Sevřel Ettiinu bílou ruku ve svých tvrdých, snědých dlaních. Vezměte s sebou páčidlo, zatemněnou lucernu, dláto a pistoli. Pak čekal, kdy přijde Jiřinka, aby mu položila dlaně na oči. Člověk je mnohem upřímnější, cítí li teplo druhé dlaně. Zabořil obličej do dlaní a chvíli zůstal sedět beze slova. This was a line that provided only one service The Meat Train. Kettelring si zakrývá tváře horkými dlaněmi a sténá.


Pro zajímavost:

flux m de capitaux francouzsky,
discuter de qc francouzsky,
profiter de qc francouzsky,
prs de francouzsky,
ed dépit de qc francouzsky,
remercier q de qc francouzsky,
billet (de train) francouzsky,