Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz s´il vous plaît. [le ple~ silvuple] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu s´il vous plaît. [le ple~ silvuple]

s´il vous plaît? [eksküze mua francouzsky, plaît: s´il vous francouzsky, connaitre le succs francouzsky, plat, mzda francouzsky, le (la) quatrime francouzsky, le placement francouzsky, le surdettement des PVD francouzsky, rendez-vous m francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu s´il vous plaît. [le ple~ silvuple] ve větách.

Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. To byl výraz inteligence, sebevědomé plemenné pýchy síly. Byl to vysoký vousatý muž snědé pleti. Jasná pleť, živé oko, souměrnost postavy, grácie pohybů, vše odpíralo posněženým skráním zajímavým kontrastem. Kdežto plemene rovníkového přibývalo pozvolna celkem rovnoměrně, přírůstek Labanců zmenšil se již koncem XX. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Nepoužité šachty jsou z venku zakryty plechovými záslepkami, aby dovnitř skříně nemohl vnikat prach. Drobná postavička plavné chůze, černooká, černovlasá, bělostné pleti s nachovými tvářemi. Krásné oči, krásně zarámované, bílá a nachová pleť bez líčidel, postava vysoká, statná. Kdybyste chtěla dát punčochy plésti, nemáte hbitější a lepší pletačky v celém městě. Plná důvěra studentkám věnovaná budí a sílí smysl pro řádnost, povinnost a poctivost. Provázela mne v náladě jako na plese chodbou, která vlastně byla obývacím pokojem všech. Do modliteb se pletou výrazné hlásky klučíků, kteří za zástěnou připravují snídani. Ve skutečnosti ani tady nebyla nikdy nouze o pletichy, intriky, spiknutí, podvody i masakry. Měli jsme ocelové plechy, kterých se dalo použít, ale neměli jsme je čím připevnit. Vytáhl zpod postele plechovou bednu a sáhl do ní pro pět desetirupiových bankovek. Základní deska je většinou upevněna na nosný plech na boční straně skříně. Vytáhl zpod dřezu plechové umyvadlo, které obsahovalo značné množství krve. Po rozkazu vešla stará gazdina do jizby, kde právě host vak s plecí sundaval. Jeho milostná pletka s černou lodí trvala skoro celé první tři minuty letu. Andula byla mladá, dobře rostlá, pevná a měla svěží pleť a zdravé zuby. Pléd je velmi pěkný, z vlny, ne tlustý, čtyry lokte dlouhý tmavošedivý. Madlena šla pěšinkou v stínu kvetoucích stromů, bez pleny a bez kabátku. Jak se dítě narodilo, zacpala mu ústa, zaobalila do plenky a pustila oknem. Nyní, kdy jsme opět při plné síle, vypadá sídlo to zcela přívětivě. Krásné, černé dva pletence vlasů, které si vinula dvakráte kolem hlavy. Viděl její pohřeb, slyšel nářek důstojníkův, ale srdce jeho plesalo. Zrodiv se v tom neb onom národě, přejal na se určitý ráz rodu, plemene. Černé vousy mu visely až na prsa a na těle měl červený pláštíček. Vzal dítě zaobalené do chatrných plenek v náruč a šel s ním k faře.


Pro zajímavost:

éviter le piege francouzsky,
le produit national brut francouzsky,
industriel, le francouzsky,
le taux d´intért francouzsky,
Pneu plat [pnö a pla] francouzsky,
plat francouzsky,
nástupní plat francouzsky,