Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz snížit (se), zmenšit (se), klesnout Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu snížit (se), zmenšit (se), klesnout

bavit se francouzsky, Kudy se dostanu k? francouzsky, vrátit se francouzsky, Français, -se francouzsky, dožadovat se francouzsky, se reposer francouzsky, Jak se máte? - Dobře. Co Vy? francouzsky, ptát se koho na co francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu snížit (se), zmenšit (se), klesnout ve větách.

Kdežto plemene rovníkového přibývalo pozvolna celkem rovnoměrně, přírůstek Labanců zmenšil se již koncem XX. Uzavřením prostoru snížíte pravděpodobnost vniknutí látek do prostoru, ve kterém se nacházíte. To bylo motto mezinárodní konference za snížení následků přírodních pohrom v Jokohamě v roce. Myslím, že koncentrace péče u menšího podílu odborníků tuto diskriminaci také může snížit. Vy, anglický gentleman, nemůžete ani v myšlenkách klesnout na úroveň takových, jako je on. Jestliže při orálním sexu kondom nepoužíváš, můžeš i tak snížit riziko přenosu HIV. Tím se sníží jak koncentrace látky ve vdechovaném vzduchu, tak doba vdechování látky. Obyvatelé menších měst pak nejčastěji spoléhali při snížení rizika HIV na náhodu. Přerušovaná soulož bez výronu semene podstatně snižuje riziko nákazy HIV infekcí. Riziko přenosu infekční žloutenky typu B či C kondom sníží, ale zcela nevyloučí. Řádná příprava také snižuje riziko, že lékař přehlédne nějakou abnormalitu. Tím se podstatně snižuje původní mnohoznačnost jednotlivých kresebných znaků. Současná léčba umožňuje podstatně snížit riziko přenosu u těhotných žen. Toho času byly právě léta služby vojenské zmenšeny od čtrnácti na osm let. Ten obrovitý chlap musel klesnout po oné strašné ráně jako býk na porážce. Minimalizovat provede zmenšení okna do grafické podoby ikony na Hlavním panelu. Povznesení rodiny bylo vykoupeno tím, že zástup žen byl prostitucí snížen. Místo, kde klepneme, je novým středem zvětšeného nebo zmenšeného obrázku. Ano, muž ženu oloupil o výdělek sníživ ji takto na bytost pouze sexuální. Další se alespoň pokusí prohlídkou genitálu partnera toto riziko snížit. Dalším nečekaným důsledkem bylo dramatické snížení počtu sebevražd. Riziko nákazy snížíme použitím kondomu při souloži a orálním sexu. Jde spíše o to je snižovat a vyvarovat se těm zbytečně nadměrným. Snížila se i dostupnost bezplatného anonymního HIV testování. To se projeví prudkým snížením teploty v blízkosti havárie. Ukrytí lidí v budovách podstatně sníží jejich ozáření. Bude ledový a dravý, a mnozí z nás pod jeho dechem klesnou. Ukrytí osob v budovách podstatně sníží jejich ozáření. Takovou nebyla babička, sniž mě náhoda cestovní svedla. Relaxace pomáhá snížit napětí, neklid a roztěkanost.


Pro zajímavost:

zastavuje se francouzsky,
nový, rozvíjející se francouzsky,
rozvést se francouzsky,
modernizovat (se) francouzsky,
dívat se francouzsky,
jak se dostanu k? francouzsky,
se contracter francouzsky,