Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz vzhledem k čemu, týkající se čeho Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vzhledem k čemu, týkající se čeho

vyhýbat se čemu francouzsky, Jen se dívám. francouzsky, se procurer francouzsky, učit se francouzsky, snažit se o francouzsky, se reposer francouzsky, dávat přednost čemu francouzsky, s, se francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vzhledem k čemu, týkající se čeho ve větách.

Byly to nejjednodušší signály, smluvené vzhledem k nezbytné skrovnosti vnitřního zařízení jejich letadla. Vzhledem ke složení obyvatel sídliště Prosetice tvoří značnou část ná vštěvníků střediska Romové. Zajisté také choti stýskalo se po manželi, čehož svědectví nalézáme v pozdějším listě Zapově. Pokládám situaci za kritickou, a vzhledem k tomu jsme oprávněni sáhnout ke krajním opatřením. Nesnesitelný zápach čehosi protivně hořkoslaného, hnilobného jej šlehal v planoucí tváře. Prosím Vašnosti, račte mu přiložený lístek odevzdati, aby věděl, dle čeho se říditi má. Nejenomže se začalo staré týrání, ale přinesly též nového cosi, čeho se Florinka lekla. Něco vznešeného a skvělého! Získat to nejcennější, čeho Orientálec může dosáhnout. Jestli má několik grošů zbytečných, tu hledí juž koupit ostatním, čeho potřebují. Člověk aby napsal zvláštní knihu pro detektivy, by naučil je, čemu mají se vyhýbati. Chceme od vás, abyste dělal jen to, kvůli čemu sem přicházejí všichni vaši krajané. Choval se k nám značně odměřeně, zvláště když uslyšel, kvůli čemu jsme přišli. Složila konečně, na čem se byla ostýchavost a přirozená marnost v mysli její shodly. Neopovážila bych se jasnému oku Vaší Milosti čeho zatajiti slova moje jsou pravdivá. Takhle tedy šly události za sebou, alespoň podle toho, čeho jsem se zatím dopátral. Franc mu přinesl snídaní a při odchodu nezavřel dvéře, čehož jsem si nevšimla. Jsem vám asi dlužen jisté vysvětlení, neboť vím, k čemu vás pátrání zavedlo. Jaké jsou uchazečovy přednosti vzhledem ke specifikaci a popisu pracovního místa. Ten chlap určitě uhodl, k čemu se slečna Hunterová chystá, a svoji oběť unesl. Vzhledem k prakticky nulovému riziku bych Vám testování na HIV ani nedoporučoval. Každých několik minut tím směrem pohlédl, ale nikdy neobjevil, po čem pátral. Nebylo čeho se zachytit a nikdo ze zúčastněných neprojevil zájem o mé služby. Je to až směšné, čeho jsou někteří lidé schopni za pár franků měsíčně. Od té doby každého měsíce přivážela jim loď ze Sandwiche, čeho si přáli. Karel přišel na dovolenou co desátník, z čehož měl Bárta největší radost. Zdá se až neuvěřitelně prostý, a přece jako bych se tu neměl čeho zachytit. Ozzie na něj nechápavě civěl, protože ještě pořád nevěděl, o čem mluví. Vypadaly jako kyselé jablka, z čehož soudila, že se do pantoflíčku nedostaly. Zpředu hned byl u jedněch zvoneček, z čehož soudila jsem, že vedou do krámu. Pan Holmes vás prosí o návštěvu právě vzhledem k vašim odborným znalostem.


Pro zajímavost:

Aller simple [ale se~pl] francouzsky,
vyhnout se pasti francouzsky,
Français, -se francouzsky,
dožadovat se francouzsky,
rozvést se francouzsky,
procházet se francouzsky,
Kudy se dostanu k? francouzsky,