Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz vzít si někoho na starost, ujmout se koho Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vzít si někoho na starost, ujmout se koho

hrát (si) francouzsky, na úsvitu francouzsky, Aller simple [ale se~pl] francouzsky, bavit se francouzsky, být na prvním francouzsky, si (před samohláskou s´) francouzsky, opatřit si francouzsky, pospíšit si francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vzít si někoho na starost, ujmout se koho ve větách.

Ten ubohý, ubohý pán! Já nevím samou starostí, co do ruky vzít. Kdyby vás nebylo, já bych si tu starost nemohl vzíti na sebe. Můžeš si vzít na starost jednoho z válečníků. Zabila jste někoho, koho milovala, jejich vůdce. Máme někoho, koho chceme, abys viděla. Jen zvolna a neochotně otvíraly se jí zrezavělé veřeje těch staroslavných ctihodných institucí. Byl to pláč ženy jakés, stlumený vzlykot někoho, kdo schvácen jest nevylíčitelným zármutkem. Nabídky paní známých, že pošlou občas někoho k poklidu, byly rozhodně a rozmrzele odmítány. Děkuju vám srdečně za vaši starostlivost o mne, jest mi důkazem vašeho vroucího přátelství. Starost, zármutek soužily mladou ještě paní příliš začala postonávati, až opravdu ulehla. Seděl sám jednoho večera zahloubán nad svými starostmi a hledaje marně východiště z nich. Nejvíc starostí mu působilo, že se ho všichni pořád ptali, proč vypadá tak ustaraně. Upozorňovali mne, že pověří li král někoho touto záležitostí, budete to určitě vy. Prudkým vypětím vůle udržela Elizabeth hlaveň na vteřinu v klidu a zmáčkla kohoutek. Sýkora si Vojtěcha zamiloval, a Vojtěch měl Sýkorovic rád víc než kohokoliv jiného. Moc mě přemlouval, abych někoho zabil, ale po nosičích nebylo široko daleko ani stopy. Za to muzeme vdecit laboratorim, které mají na starosti výzkum nemocí a jejich vakcín. Pamatujte, že slavení svátků přináší Boží požehnání pro všechny starosti dne. Mám si vzít Klotildu Lothmanovou ze Saxe Meningenu, druhou dceru skandinávského krále. Tím Kuí! chtěl starý McCarthy upoutat pozornost někoho, s kým měl smluvenu schůzku. McMurdo vytáhl z postranní kapsy námořnické kazajky revolver s nataženým kohoutkem. Já myslím, že bude mít ještě někoho jiného za lubem než toho hloupého písáka. Jen jednou potkali někoho, a proto vklouzli naschvál do pole, aby vyhnuli se poznání. Já také budu spokojenější a budu pilně pracovat, když mne nebude starost tížit. Je to láska, která hledí se shovívavým úsměvem na moje zájmy, starosti a práci. Snaží se pomoci při vývoji člověka, aby byl schopen vzít život do svých rukou. Mívám i touhu, být hodně smutná a moci se pro někoho hodně žalostně rozplakat. Buď bez starosti, já poletím napřed a dopadna země zachytím Tě v své náručí. Nabrat někoho zrovna tady? Zrovna tady z celého vesmíru? To je přece jenom trochu. První, co si babička v hospodářství zcela na starost vzala, bylo pečení chleba.


Pro zajímavost:

vedle (koho, čeho) francouzsky,
Kudy se dostanu k? francouzsky,
závislý na kom, čem francouzsky,
modernizovat (se) francouzsky,
si ( francouzsky,
týkající se čeho francouzsky,
stojící na křivých nohách francouzsky,