Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce francouzštiny obsahující výraz znečištění životního prostředí Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu znečištění životního prostředí

prostředek francouzsky, životní prostředí francouzsky, pomůcka, prostředek synonyma, prostřední synonyma, prostředek proti škůdcům německy, prostředí španělsky, prostředek směny anglicky, znečištění synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu znečištění životního prostředí ve větách.

Takový únik látek nazýváme uvolnění látek do životního prostředí kontrolovaný únik, kontrolovaná výpust. Vést žáky k citlivému vnímání životního prostředí, a to nejen při vzniku mimořádných událostí. Ministerstvo životního prostředí po dohodě s Ministerstvem vnitra vymezilo ucelená povodí. Předsedou komise je ministr životního prostředí a místopředsedou ministr vnitra. Jaderné elektrárny neprodukují popílek, oxid uhličitý, oxid siřičitý a obdobné látky znečišťující životní prostředí. Neradi připouštějí jiné alternativní možnosti pracovního uplatnění a nemají rádi nestrukturované pracovní prostředí. Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Posílány signály světelné, jich vydatnost stupňována časem, jak jen dovolovaly současné technické prostředky. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Pokud se zadavatel rozhodne veřejnou zakázku zadat prostřednictvím e tržiště, může zvolit přímé zadání. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Zdálo se, že nahromaděné spousty smrtících prostředků daleko přesahují množství, potřebné k obraně. Editace Vytváření dokumentu prostřednictvím klávesnice a nástrojů textového editoru se nazývá editace. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Říkala jste tedy, paní Warrenová, že to byl člověk prostřední postavy, černovlasý, s plnovousem. Vždy provede jen to, co mu jako uživatel přikážete, prostřednictvím nějakého programu, udělat. Což nekroutilo se naše mravní přesvědčení všemi prostředky, což nezničila se naše mravnost. Zákon předpokládá, že matka prostředků nemá, poněvadž také jejím jměním vládne manžel. Aktivizují se povodňové orgány, uvádí se do pohotovosti prostředky na zabezpečovací práce. Mnohdy malými prostředky, máme li cit pro krásu vyvinutý, docílíme efektů velice pěkných. Dodržujte pokyny vašich správních úřadů, sledujte informace ve sdělovacích prostředcích. Hodně záleží na organizaci záchranných prací a na okamžitém nasazení všech prostředků. Nemáme li jiného prostředku lapiti ho, aspoň tento prsten může nám býti dobrou nástrahou. Střízlivost a jednoduchost kostýmu však naznačovala, že její prostředky nejsou neomezené. Prostřednictvím klávesnice zadáváte vstupní data čísla, písmena a symboly do počítače. Obyvatelé musí zůstat ukryti po dobu, která je jim oznámena ve sdělovacích prostředcích. Věděl jsem, že strávila mládí v drsném prostředí a ve zcela zvláštních podmínkách. Vzpomenete si možná, že jste si ten večer nevzal obvyklou dávku uspávačích prostředků. Mám v Anglii ještě jednoho zákazníka a Dvorak je mým prostředníkem v obou případech. Kariéra je realizována v rámci interakce s organizacemi a socioekonomickým prostředím.


Pro zajímavost:

finanční prostředky synonyma,
prostředek španělsky,
prostřednost synonyma,
nálada, ovzduší, prostředí synonyma,
znečištění, znečišťování anglicky,
v bídě, bez prostředků synonyma,
dezinfekční prostředek synonyma,