Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz Guten Morgen / Guten Tag / Guten Abend / Gute Nacht Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Guten Morgen / Guten Tag / Guten Abend / Gute Nacht

einen guten Ruf genießen německy, nachlassen německy, nach links německy, die Nachricht německy, nach außen hin německy, nacházet se německy, Nachfrageüberhang německy, nach Hause německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Guten Morgen / Guten Tag / Guten Abend / Gute Nacht ve větách.

Please check the Project Gutenberg Web pages for current donation methods and addresses. General Terms of Use and Redistributing Project Gutenberg tm electronic works. General Information About Project Gutenberg tm electronic works. Unless you have removed all references to Project Gutenberg. Project Gutenberg is a registered trademark. Project Gutenberg tm eBooks are often c. Die angegebene Festigkeit von Kurvenb ndern und deren Berechnungsmethode schwanken je nach Spiralbandhersteller. Většinou se zde nacházejí i podmínky použití služeb vybraného serveru, které musíte odsouhlasit. Uzavřením prostoru snížíte pravděpodobnost vniknutí látek do prostoru, ve kterém se nacházíte. Nacházeli pozorného sluchu, ale často zkazili i posměch a pronásledování, ba i mučednickou smrt. Drobná postavička plavné chůze, černooká, černovlasá, bělostné pleti s nachovými tvářemi. Krásné oči, krásně zarámované, bílá a nachová pleť bez líčidel, postava vysoká, statná. Evakuace se plánuje z obcí nacházejících se ve vzdálenosti do deseti kilometrů od elektrárny. Jako většina osamělých dam nacházela lady Frances útěchu a zaneprázdnění v náboženství. Ponořil jej do zkumavky a papír se okamžitě zbarvil do mdlého, špinavě nachového odstínu. Nachází se zde také volba VYBRAT VŠE, která umožňuje případně vybrat celou stránku. Jenže ta némladší měla old gut progómaný a gómala, co fotrovi vo salcně hantýrovala. Den minimalen mittleren Kurvenradius k nnen Sie der nachstehenden Banddatentabelle entnehmen. Die Auswahlm oglichkeiten der Option Video Format variieren je nach Position des Schalters. Dinosauri jsou náchylnejsí k podrázdení, casto pricházejí o velké mnozství energie. Trošku nachýlený přecházel volným krokem malou zahrádku od jednoho konce k druhému. Hledá kauzální vztahy, pozoruje, posuzuje, analyzuje a nachází řešení problému. Kde se nacházím v současnosti? Identifikace problémové situace a příležitostí. Gute chemische Best ndigkeit gegen ber zahlreichen S uren, Laugen, Salzen und Alkohol. Durch wiederholtes Dru cken dieser Taste erfolgt die Sortierung nach der Sendernummer. Tam, kde nacházíme vážnější rozpory, je to vždy skutečnost, kdo nemá pravdu. Nacházení souvislostí mezi prvky je způsob, jak si vytváříme chápání světa. Erstens wird nachdr cklich empfohlen, die obere Welle als Antriebswelle zu benutzen. Zřejmě to bylo například z toho, v jak žalostném stavu se stanice nacházela. Jsme nestatečni, nepřesni, měnivého přesvědčení, náchylní ke kompromisu.


Pro zajímavost:

je nach německy,
Fährt dieser Bus / Zug nach ? německy,
die Nachfrage *sinkt (a, i. u) německy,
nach rechts/nach links německy,
Nachwuchs německy,
nach/fragen německy,
Nachfrage auf sich lenken německy,